PODPOWIEDZI:

SONOS – POKOCHAJ ALBO ZWRÓĆ

SONOS – POKOCHAJ ALBO ZWRÓĆ

Horn Distribution S.A., wyłączny dystrybutor marki Sonos w Polsce przedstawia z radością kolejną promocję mającą na celu popularyzację doskonałych i nowoczesnych produktów światowej marki.

Kup Sonos Play:3 lub Play:5 w okresie od 7 maja do 30 czerwca 2012 roku, będziesz miał aż 30 dni od daty zakupu na przetestowanie sprzętu. Jeśli pokochasz ten sprzęt tak jak my, zatrzymasz go i będziesz się cieszyć dostępem do ponad 100.000 internetowych stacji radiowych, niezliczonej liczby utworów i serwisów muzycznych z całego świata, takich jak Deezer. Gdyby produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, zwróć kompletne urządzenie sprzedawcy w ciągu 30 dni – bez zobowiązań.

sonos

Wybierz swój produkt Przetestuj i pokochaj wybrany odtwarzacz sieciowy. PLAY:5 to wyjątkowy i uniwersalny odtwarzacz, który posiada system głośnikowy wyposażony w pięć przetworników zasilanych przez pięć dedykowanych wzmacniaczy cyfrowych. Oferuje mocny i przestrzenny dźwięk nawet w większych pomieszczeniach. PLAY:3 to kompaktowe rozwiązanie do mniejszych pomieszczeń. Dźwięk o gładkiej równowadze tonalnej i głębokim basie zapewniają trzy przetworniki wraz z dedykowanymi wzmacniaczami cyfrowymi. Możesz go ustawic w pionie lub poziomie. Odtwarzacze dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych, bieli i eleganckiej czerni.

blog comments powered by Disqus
SONOS – POKOCHAJ ALBO ZWRÓĆ