PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Klawiatury mechaniczne do 200 zł |TOP3|

Logitech przedstawia - Zasilana światłem ochrona dla iPada

Logitech przedstawia - Zasilana światłem ochrona dla iPada

Logitech łączy dwie linie produktowe, urządzeń solarnych oraz akcesoriów tabletowych, premierowym Logitech Solar Keyboard Folio. Stworzona z myślą o iPadzie trzeciej generacji nowość to ultra-cienka, elegancka obudowa z wbudowaną klawiaturą zasilaną światłem.

Nowość Logitecha podobna jest do poprzednich klawiatur solarnych producenta, dedykowanych komputerom PC oraz Mac. Logitech Solar Keyboard Folio wyposażony jest w panele słoneczne, które ładują wbudowaną klawiaturę Bluetooth w każdym świetle: sztucznym i słonecznym. Po pełnym naładowaniu urządzanie może pracować nawet przez dwa lata w kompletnych ciemnościach (przy standardowym czasie dziennego użycia: 2 godziny).

– Obecnie ludzie nie rozstają się ze swoimi tabletami. Używają ich do wszystkiego od wysyłania e-maili po oglądanie filmów i chcą, aby akcesoria dedykowane tym urządzeniom były skrojone idealnie na ich potrzeby – mówi Alexis Richard, director of product marketing w Logitech. – Logitech Solar Keyboard Folio to doskonały towarzysz dla iPada. Elegancka, wbudowana klawiatura zasilana jest przez energię świetlną, natomiast dopasowana obudowa idealnie chroni iPad podczas podróży. To ochrona i funkcjonalność w jednym, bez zwiększania wagi czy rozmiaru tabletu – dodaje.

 Logitech Solar Keyboard Folio

Bez względu na to czy piszemy e-maila czy oglądamy film, dzięki specjalnej podstawce z dwoma możliwościami ustawień, nowość Logitech pozwoli ustawić tablet pod optymalnym kątem. Pierwsza pozycja zapewnia dostęp do pełnej klawiatury i pozwala wygodnie wprowadzać teksty, w drugim ustawieniu iPad oparty jest tuż za pierwszym rzędem klawiszy, dzięki czemu możemy oglądać filmy, a przyciski klawiatury będą nam służyć do ustawienia głośności dźwięku czy pauzowaniu lub przewijaniu treści.

Logitech Solar Keyboard Folio jest wyposażony także w inteligentną funkcję On/Off. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania, iPad automatycznie włącza się po otwarciu etui, natomiast gdy je zamkniemy, przechodzi w tryb czuwania.

Ceny i dostępność Logitech Solar Keyboard Folio będzie dostępny w Europie od początku maja 2012 w sugerowanej przez producenta cenie 549 PLN. Więcej informacji na temat produktu znajduje się na stronie internetowej: www.logitech.com.

blog comments powered by Disqus
Logitech przedstawia - Zasilana światłem ochrona dla iPada
Autor: Łukasz