PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie elektryczne nożyce do żywopłotu do 300 zł |TOP 5|

Chcesz Kosić Trawnik Poprzez Smartfona? Gardena Ma Coś Odpowiedniego!

Chcesz Kosić Trawnik Poprzez Smartfona? Gardena Ma Coś Odpowiedniego!

Co prawda, jeszcze nie czas na koszenie trawnika ze względów oczywistych, ale warto jest pomyśleć o ułatwieniu sobie tego nie do końca lubianych przez wszystkich zajęcia! Popularna marka zajmująca się akcesoriami ogrodniczymi ma dla nas pewne sprytne rozwiązanie. Zapraszam do lektury!

Z roku na rok zagłębiamy się coraz bardziej w technologię mobilną. Już nie tylko mamy przy sobie pomniejszą wersję komputera osobistego, ale możemy jeszcze m.in. monitorować nasze domostwo by przestrzec się przed ewentualnym złodziejem. Teraz czeka nas kolejne udogodnienie w postaci zdalnego asystenta naszego przydomowego ogródka! Koszenie trawnika czy podlewanie kwiatów to już zajęcie nie koniecznie wiążące się z odwiedzeniem własnego poletka!

gardena smart system


Potrzebujesz solidnej siekierki? Co powiesz na tę propozycję!


Co na to Gardena? Otóż, przygotowała dla nas ciekawe rozwiązania, które zadbają o to by m.in. nasz trawnik był w odpowiedni sposób skoszony, zaś rośliny podlane. Do tego celu posłuży nam Smart system od Gardeny Ów zestaw składa się z takich elementów jak: router, urządzenie Gardena Sileno +, sterownik nawadniania, hydrofor elektroniczny oraz Smart akumulator. Podzespoły te w znaczący sposób pomogą nam w mobilnym zarządzeniu naszym ogródkiem. Czy to jednak wszystko?

gardena gateway


Nie wiesz co ostatnio działo się w wielkim technologicznym świecie? Koniecznie obejrzyj nasz VideoNews!


Jeszcze nie, bowiem do obsługi tegoż zestawu przyda nam się odpowiednia aplikacja mobilna, którą uruchomimy zarówno na iOS-ie jak i Androidzie. Zatem, zarządzenie (w pewnym stopniu) nigdy nie było tak banalnie proste. Ważną rzeczą jest to, że wspomniana appka jest w pełni darmowa oraz dosyć intuicyjnie zaprojektowana, co ułatwi całą sprawę! Co ciekawe, z tejże aplikacji możemy dowiedzieć się takich istotnych informacji jak chociażby wilgotność naszej gleby, temperaturęa czy natężenia światła.

mobilne zarządzanie ogrodem


Wybraliśmy idealne Telewizory, Poznaj modele i aktualne ceny

Czego chcieć więcej od tego typu udogodnienia? Z pewnością inżynierowie Gardeny maja kilka pomysłów dodatkowo w zanadrzu, ale na obecną chwilę, nie będą się nimi dzielić. Reasumując, za kilka tysięcy złotych (ok 3 tys.) otrzymujemy asystenta ogrodowego, na którego składają się różne podzespoły. Czy jesteście wystarczająco zdecydowani by pozwolić sobie na zakup takiego ogrodowego gadżetu? Odpowiedzcie nam o tym w komentarzach i nie zapomnijcie o forum i o łapce w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Chcesz Kosić Trawnik Poprzez Smartfona? Gardena Ma Coś Odpowiedniego!