Chcesz Kosić Trawnik Poprzez Smartfona? Gardena Ma Coś Odpowiedniego!

Chcesz Kosić Trawnik Poprzez Smartfona? Gardena Ma Coś Odpowiedniego!

Co prawda, jeszcze nie czas na koszenie trawnika ze względów oczywistych, ale warto jest pomyśleć o ułatwieniu sobie tego nie do końca lubianych przez wszystkich zajęcia! Popularna marka zajmująca się akcesoriami ogrodniczymi ma dla nas pewne sprytne rozwiązanie. Zapraszam do lektury!

Z roku na rok zagłębiamy się coraz bardziej w technologię mobilną. Już nie tylko mamy przy sobie pomniejszą wersję komputera osobistego, ale możemy jeszcze m.in. monitorować nasze domostwo by przestrzec się przed ewentualnym złodziejem. Teraz czeka nas kolejne udogodnienie w postaci zdalnego asystenta naszego przydomowego ogródka! Koszenie trawnika czy podlewanie kwiatów to już zajęcie nie koniecznie wiążące się z odwiedzeniem własnego poletka!

gardena smart system


Potrzebujesz solidnej siekierki? Co powiesz na tę propozycję!


Co na to Gardena? Otóż, przygotowała dla nas ciekawe rozwiązania, które zadbają o to by m.in. nasz trawnik był w odpowiedni sposób skoszony, zaś rośliny podlane. Do tego celu posłuży nam Smart system od Gardeny Ów zestaw składa się z takich elementów jak: router, urządzenie Gardena Sileno +, sterownik nawadniania, hydrofor elektroniczny oraz Smart akumulator. Podzespoły te w znaczący sposób pomogą nam w mobilnym zarządzeniu naszym ogródkiem. Czy to jednak wszystko?

gardena gateway


Nie wiesz co ostatnio działo się w wielkim technologicznym świecie? Koniecznie obejrzyj nasz VideoNews!


Jeszcze nie, bowiem do obsługi tegoż zestawu przyda nam się odpowiednia aplikacja mobilna, którą uruchomimy zarówno na iOS-ie jak i Androidzie. Zatem, zarządzenie (w pewnym stopniu) nigdy nie było tak banalnie proste. Ważną rzeczą jest to, że wspomniana appka jest w pełni darmowa oraz dosyć intuicyjnie zaprojektowana, co ułatwi całą sprawę! Co ciekawe, z tejże aplikacji możemy dowiedzieć się takich istotnych informacji jak chociażby wilgotność naszej gleby, temperaturęa czy natężenia światła.

mobilne zarządzanie ogrodem


Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź

Czego chcieć więcej od tego typu udogodnienia? Z pewnością inżynierowie Gardeny maja kilka pomysłów dodatkowo w zanadrzu, ale na obecną chwilę, nie będą się nimi dzielić. Reasumując, za kilka tysięcy złotych (ok 3 tys.) otrzymujemy asystenta ogrodowego, na którego składają się różne podzespoły. Czy jesteście wystarczająco zdecydowani by pozwolić sobie na zakup takiego ogrodowego gadżetu? Odpowiedzcie nam o tym w komentarzach i nie zapomnijcie o forum i o łapce w górę! ;)

Jakie kosiarki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kosiarek z 8/2016. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które kosiarki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Stiga Collector 40 E Stiga Collector 40 EBest of the best!
2Oleo-Mac GV 53 TK Oleo-Mac GV 53 TK Sprawdź sam
3NAC ZF6120 NAC ZF6120 Ten ma niezłą cenę!
4Stiga Combi 36 E Stiga Combi 36 E Polecany model
5NAC LS50-675-HS NAC LS50-675-HS Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking Kosiarek – Czym Najlepiej Skosić Swój Ogród?

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more