PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie wkrętarki do 200 zł

Chcesz Kosić Trawnik Poprzez Smartfona? Gardena Ma Coś Odpowiedniego!

  • Dodano: 2 lata, 2 miesiące temu
  • Ocena: (1) (0)
Chcesz Kosić Trawnik Poprzez Smartfona? Gardena Ma Coś Odpowiedniego!

Co prawda, jeszcze nie czas na koszenie trawnika ze względów oczywistych, ale warto jest pomyśleć o ułatwieniu sobie tego nie do końca lubianych przez wszystkich zajęcia! Popularna marka zajmująca się akcesoriami ogrodniczymi ma dla nas pewne sprytne rozwiązanie. Zapraszam do lektury!

Z roku na rok zagłębiamy się coraz bardziej w technologię mobilną. Już nie tylko mamy przy sobie pomniejszą wersję komputera osobistego, ale możemy jeszcze m.in. monitorować nasze domostwo by przestrzec się przed ewentualnym złodziejem. Teraz czeka nas kolejne udogodnienie w postaci zdalnego asystenta naszego przydomowego ogródka! Koszenie trawnika czy podlewanie kwiatów to już zajęcie nie koniecznie wiążące się z odwiedzeniem własnego poletka!

gardena smart system


Potrzebujesz solidnej siekierki? Co powiesz na tę propozycję!


Co na to Gardena? Otóż, przygotowała dla nas ciekawe rozwiązania, które zadbają o to by m.in. nasz trawnik był w odpowiedni sposób skoszony, zaś rośliny podlane. Do tego celu posłuży nam Smart system od Gardeny Ów zestaw składa się z takich elementów jak: router, urządzenie Gardena Sileno +, sterownik nawadniania, hydrofor elektroniczny oraz Smart akumulator. Podzespoły te w znaczący sposób pomogą nam w mobilnym zarządzeniu naszym ogródkiem. Czy to jednak wszystko?

gardena gateway


Nie wiesz co ostatnio działo się w wielkim technologicznym świecie? Koniecznie obejrzyj nasz VideoNews!


Jeszcze nie, bowiem do obsługi tegoż zestawu przyda nam się odpowiednia aplikacja mobilna, którą uruchomimy zarówno na iOS-ie jak i Androidzie. Zatem, zarządzenie (w pewnym stopniu) nigdy nie było tak banalnie proste. Ważną rzeczą jest to, że wspomniana appka jest w pełni darmowa oraz dosyć intuicyjnie zaprojektowana, co ułatwi całą sprawę! Co ciekawe, z tejże aplikacji możemy dowiedzieć się takich istotnych informacji jak chociażby wilgotność naszej gleby, temperaturęa czy natężenia światła.

mobilne zarządzanie ogrodem


Wybraliśmy idealne Telewizory, Poznaj modele i aktualne ceny

Czego chcieć więcej od tego typu udogodnienia? Z pewnością inżynierowie Gardeny maja kilka pomysłów dodatkowo w zanadrzu, ale na obecną chwilę, nie będą się nimi dzielić. Reasumując, za kilka tysięcy złotych (ok 3 tys.) otrzymujemy asystenta ogrodowego, na którego składają się różne podzespoły. Czy jesteście wystarczająco zdecydowani by pozwolić sobie na zakup takiego ogrodowego gadżetu? Odpowiedzcie nam o tym w komentarzach i nie zapomnijcie o forum i o łapce w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Chcesz Kosić Trawnik Poprzez Smartfona? Gardena Ma Coś Odpowiedniego!