PODPOWIEDZI:

MODECOM ROYAL MC-UC65 – uniwersalny zasilacz samochodowy do laptopów

MODECOM ROYAL MC-UC65 – uniwersalny zasilacz samochodowy do laptopów

Modecom wprowadziła na rynek uniwersalny zasilacz samochodowy do notebooków model Royal MC-UC65. Urządzenie skierowane jest do osób, które potrzebują w trakcie podróży naładować swój przenośny komputer, telefon lub inne urządzenia multimedialne.

Royal MC-UC65 to nowoczesny zasilacz samochodowy dzięki któremu możliwe jest doładowanie praktycznie każdego komputera przenośnego dostępnego obecnie na rynku. Produkt ten z pewnością docenią osoby, które dużo czasu spędzają w samochodzie i podczas np. podróży służbowych nie mogą sobie pozwolić na rozładowanie swojego laptopa przed kolejnym spotkaniem z klientem.

Praca z urządzeniem jest bardzo prosta i sprowadza się do wyboru oraz podłączenia odpowiedniej końcówki zasilającej do laptopa. Dzięki specjalnej funkcji zasilacz automatycznie dostosuje odpowiednie napięcie do podłączonego komputera. Zastosowanie najwyższej jakości podzespołów pozwoliło na osiągniecie wysokiej efektywności urządzenia, która przekłada się bezpośrednio na szybkość ładowania akumulatora, jak i stabilną pracę notebooka.

Producent zadbał również o bezpieczeństwo pracy z urządzeniem i wyposażył je w szereg filtrów i zabezpieczeń, które gwarantują sprawne i bezawaryjne działanie podłączonego laptopa (m.in. zabezpieczenie przed przeciążeniem, przegrzaniem, zwarciem, zbyt wysokim prądem lub przepięciem).

MC-UC65 2 (600x800)

Wraz z zasilaczem klient otrzyma bogaty zestaw 8 końcówek, które są kompatybilne z większością dostępnych na rynku komputerów przenośnych. Na szczególną uwagę zasługuje również wbudowane w urządzenie gniazdo USB, za pomocą którego możliwe jest naładowanie wszelkiego rodzaju urządzeń przenośnych, takich jak telefony komórkowe, odtwarzacze mp3/mp4, nawigacje GPS lub inne dowolne urządzenie zasilane z portu USB.

Specyfikacja techniczna urządzenia: • technologia automatycznego doboru prawidłowego napięcia do laptopa • gniazdo USB: 5V max 2A • dioda LED sygnalizująca gotowość do pracy • efektywność > 87% • napięcie wejściowe: DC11-15V max 8A • napięcie wyjściowe: DC15-24V 65W • zabezpieczenie przed: (OP) przeciążeniem zasilacza, (OH) przegrzaniem, (SC) zwarciem, (OC) zbyt wysokim prądem, (OV) przepięciem Waga: 162 g. Wymiary: 90 mm x 130 mm x 20 mm

Sugerowana cena MODECOM ROYAL MC-UC65 –79 PLN Gwarancja producenta: 24 miesiące

blog comments powered by Disqus
MODECOM ROYAL MC-UC65 – uniwersalny zasilacz samochodowy do laptopów