PODPOWIEDZI:

Słuchawki SoundMAGIC WP10 – Dwa w jednym. Przewodowe i Bezprzewodowe. Analog i Cyfra.

Słuchawki SoundMAGIC WP10 – Dwa w jednym. Przewodowe i Bezprzewodowe. Analog i Cyfra.

Firma SoundMAGIC już od pewnego czasu stara się podbić rynek rynku słuchawek znakomitymi konstrukcjami i rewelacyjną jakością dźwięku. Producent poszerzył właśnie swoje port folio o nowy model słuchawek – tym razem są to bezprzewodowe słuchawki HI-FI o oznaczeniu WP10 działające w technologii 2,4khz.

Nowe słuchawki mają wprowadzić słuchacza w świat wysokiej jakości dźwięku podczas słuchania muzyki czy oglądania filmów. W tej ostatnie roli sprawdzają się one wyjątkowo świetnie. Ocena oczywiście pozostaje zawsze po stronie klienta, nie mniej jednak producent zadbał nie tylko o reprodukcje dźwięku na najwyższym poziomie , ale również wykonanie i wyposażenie słuchawek, a także ich funkcjonalność.

2

Słuchawki wyprodukowano z dobrych jakościowo materiałów, elegancko i precyzyjnie spasowanych odpowiednio do poziomu słuchawek tej klasy. Na jednej słuchawce umieszczono przycisk kontroli oraz diody sygnalizujące. WP10 gwarantują wygodę dzięki umiarkowanym dociskom oraz miękkim skórzanym okładzinom na muszlach i pałąku. Musze są regulowane w dwóch płaszczyznach dzięki czemu na głownie można przyjąć wiele pozycji, nawet pozycję sportową. Długie sesje nie powodują uczucia dyskomfortu ani zmęczenia słuchu.

W komplecie dostajemy niewielkich rozmiarów nadajnik, który jako jedyny na rynku umożliwia Nam, oprócz wprowadzenia dźwięku analogowego poprze zwykłe wejście line-in, również dźwięk cyfrowy poprzez wejście USB. Nadajnik z wbudowanym prostym DACiem potrafi pracować wykorzystując dołączoną ładowarkę USB lub na wbudowanym akumulatorze. W tej drugiej opcji zasięg sygnału jest ograniczony do 20m, w przypadku gdy nadajnik podłączony jest na stale do zasilania na otwartej przestrzeni możemy osiągnąć zasięg 70m. Same słuchawki potrafią pracować pełne 17h na pełnej mocy bez ładowania.

3

Inna niewątpliwą zaletą SoundMAGIC WP10 jest możliwość pracy również jako słuchawki przewodowe HI-FI. W komplecie dołączono kabel, którym możemy podpiąć WP10 bezpośrednio do źródła dźwięku. Dzięki temu za cenę 999zl możemy zaopatrzyć się w porządnej klasy słuchawki Hi-FI o dwóch funkcjach zamiast wydawać pieniądze na 2 pary słuchawek - jednych przewodowych i jednych bezprzewodowych.

Cały komplet otrzymujemy w twardym pokrowcu, który umożliwia łatwe przechowywanie i przewożenie sprzętu. WP10 oferowane są w kolorze czarnym oraz czarno-złotym.

blog comments powered by Disqus
Słuchawki SoundMAGIC WP10 – Dwa w jednym. Przewodowe i Bezprzewodowe. Analog i Cyfra.