PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Ekspresów ciśnieniowych do 3000 zł

Mobilne skanery od Brothera

Mobilne skanery od Brothera

Firma Brother wprowadza na rynek dwa modele przenośnych skanerów – jednostronny DS-600 i dwustronny DS-700D. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, wykonanie wysokiej jakości skanu dokumentów - od wizytówek po faktury - możliwe jest w dowolnym miejscu.

Urządzenia z serii DS to niewielkie i niezwykle lekkie skanery mobilne. Maksymalna rozdzielczość skanowania to 600x600 dpi, a głębia koloru to 24 bity. Urządzenia mogą skanować dokumenty mierzące od 76mm szerokości i 50mm długości do 216 mm szerokości i 356mm długości. Skanery są zasilane przez kabel USB podłączony do komputera, więc nie trzeba szukać dla nich dodatkowego gniazdka. W trybie uśpienia zużywają jedynie 0.01W oraz 2.3W podczas skanowania.

Model DS-600 waży zaledwie 315 g, a jego wymiary to 39 mm wysokości, 50 mm głębokości oraz 282 mm szerokości. Urządzenie pozwala na skanowanie 3 stron na minutę w kolorze i 5 stron na minutę w trybie mono. Model DS-700D waży 603g, a jego wymiary to 54mm wysokości, 76mm głębokości i 319mm szerokości. Urządzenie skanuje dwustronnie z prędkością 1,5 strony na minutę w kolorze i 5 stron na minutę w trybie mono.

DS-700D

Dołączone do skanerów oprogramowanie DSmobileSCAN II pozwala w łatwy sposób zapisać dokumenty w formacie PDF, JPG lub TIFF. Możliwe jest też utworzenie jednego pliku PDF z wielu zeskanowanych dokumentów za pomocą oprogramowania Presto! Page Manager. Dodatkowo do modelu DS-700D dołączone zostało oprogramowanie „NewSoft Presto! BizCard”, dzięki któremu dane z zeskanowanych wizytówek można dodać bezpośrednio do książki adresowej w oprogramowaniu Outlook i innych systemów do zarządzania kontaktami . Oprogramowanie działa zarówno z systemem Windows, jak i z systemem Mac OS.

Przy zakupie urządzenia dołączona zostaje torba ochronna, która ułatwia przenoszenie skanera.

blog comments powered by Disqus
Mobilne skanery od Brothera
Autor: Łukasz