PODPOWIEDZI:

Hebanowe słuchawki od Krüger&Matz

Hebanowe słuchawki od Krüger&Matz

Marka Krüger&Matz;, oferująca wysokiej jakości produkty audio, wprowadziła na rynek drewniane słuchawki, które zadowolą najbardziej wymagających melomanów. Aby sprostać oczekiwaniom konsumentów do oferty wprowadzono dwa modele: słuchawki douszne (model KM0108EB) oraz nauszne (model KM0880EB). Dzięki swojej budowie produkty zapewniają naturalny i czysty dźwięk słuchanej muzyki.

W słuchawkach Krüger&Matz zastosowano najwyższej jakości magnesy neodymowe, cewki CCAW oraz ultracienkie membrany. Wszystko po to, by zapewnić idealną jakość dźwięku. Dodatkowo produkty zostały wykonane z doskonałej jakości drewna hebanowego, co nadaje im naturalny i oryginalny wygląd. Użytkownik słuchawek Krüger&Matz może czuć się wyjątkowo – drewniane wykończenie sprawia, że każdy produkt jest niepowtarzalny. W celu zminimalizowania strat sygnału w słuchawkach Krüger&Matz zastosowano kabel z miedzi beztlenowej OFC z powłoką TPE oraz wysokiej jakości pozłacane wtyki (3,5mm). Obydwa modele słuchawek dedykowane są do współpracy z iPhonem, iPodem, MP3, MP4, odtwarzaczami CD, telefonami komórkowymi, komputerami itp.

Słuchawki nauszne KM0880EB wyposażono w membrany o średnicy 50 mm i magnesy neodymowe, zapewniające dużą wydajność potrzebną dla osiągnięcia właściwej siły dźwięku. Produkt pracuje w częstotliwości 18Hz-22kHz z maksymalną mocą wejściową 50 mW. Nauszniki w słuchawkach wykonane zostały z miękkiej skóry i gwarantują doskonałą redukcję szumów. Mocna konstrukcja z solidnym pałąkiem i dwoma regulowanymi piankowymi poduszkami zapewnia maksymalny komfort użytkowania podczas długich godzin spędzonych na słuchaniu muzyki. Do zestawu dołączana jest przejściówka jack 6,3.

KM0880EB

Słuchawki douszne KM0108EB bez problemu można zmieścić w kieszeni czy torebce. Konstrukcja obudowy sprawia, że produkt charakteryzują się nie tylko wygodą użytkowania, ale także bardzo dobrym dźwiękiem. Dodatkowo słuchawki doskonale dopasowują się do ucha, dzięki czemu użytkownik nie musi obawiać się, że w trakcie słuchania ulubionej muzyki wypadną z uszu. Produkt posiada doskonałą izolację szumów. Średnica głośników z magnesami neodymowymi wynosi 8 mm. Zakres częstotliwości to 18Hz-22kHz z maksymalną mocą wejściową 10 mW. Długość kabla sięga 1,2 m. Do zestawu dołączone zostały także silikonowe osłony w rozmiarze S, M oraz L.

Dystrybutorem marki Krüger&Matz na rynku europejskim jest firma Lechpol. Produkty objęte są dwuletnią gwarancją dystrybutora. Sugerowana cena detaliczna modelu KM0880EB to 229 zł, a KM0108EB 59 zł.

blog comments powered by Disqus
Hebanowe słuchawki od Krüger&Matz