PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najwydajniejsze grzejniki olejowe |TOP 5|

PERFEKCYJNA FRYZURA W PODRÓŻY

PERFEKCYJNA FRYZURA W PODRÓŻY

Lato to czas podróży i wyjazdów. Każdy słoneczny dzień to wspaniała okazja, by wybrać się choćby na weekendowy wyjazd. Spacer nad brzegiem morza, rejs po mazurskich jeziorach czy leśna wędrówka w Bieszczadach to doskonały pomysł na spędzenie wolnych chwil. Nie oznacza to jednak, że musimy rezygnować z pięknego wyglądu. Dzięki lokosuszarce firmy MPM nasza fryzura przetrwa każdą przygodę w nienagannym stanie.

Lokosuszarka model MLW-01 firmy MPM sprawdzi się idealnie w każdej podróży. Wyruszając na wiosenny weekend lub na wakacyjny wyjazd, często borykamy się z problemem braku miejsca w bagażu. Spakowanie zarówno lokówki, jak i suszarki, zabiera dużo miejsca i jest niepraktyczne. Właśnie z myślą o takich sytuacjach powstały inteligentne połączenia obu urządzeń. Takie rozwiązanie pozwala nam na zachowanie idealnej fryzury podczas całego urlopu oraz oszczędzenie cennej przestrzeni w torbie lub plecaku.

Lokosuszarka firmy MPM wyposażona została w dwustopniową regulację nadmuchu ciepłego powietrza, dzięki czemu zawsze zachowujemy kontrolę nad temperaturą suszenia, co zapobiega niszczeniu włosów. To szczególnie istotne w nadchodzącym okresie letnim, kiedy nasze włosy narażone są nie tylko na intensywne światło, ale również na zmiany temperatury i wilgotności. Funkcja chłodnego nawiewu idealnie sprawdzi się w upalne dni, gdy chcemy jedynie delikatnie ułożyć włosy i nadać im lekkiego wyglądu. Dzięki wymiennym końcówkom bez problemu zarówno wysuszymy włosy, uczeszemy je oraz zadbamy o ich odpowiednią stylizację. Szczególnie istotną cechą urządzenia jest jego niewielka waga. Nawet długie suszenie bujnych włosów okaże się łatwe i niezbyt męczące. Zastosowanie gumowej, antypoślizgowej powłoki, obrotowego kabla oraz wygodnej zawieszki sprawia, iż nawet podczas najdalszych wyjazdów, możemy być pewni, iż nasze urządzenie nas nie zawiedzie.

MLW-01

Lokosuszarka Model MLW-01 Sugerowana cena detaliczna: 57 zł Opis: - Wymienne akcesoria: - szczotka z chowanymi ząbkami - nasadka skupiająca - 2-stopniowa regulacja nadmuchu gorącego powietrza - nadmuch zimnego powietrza - gumowana powłoka lokówki - obrotowy przewód zasilający - uchwyt do zawieszenia

Parametry techniczne: - Zasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz - Moc max: 800 W - LWA = 75 dB

blog comments powered by Disqus
PERFEKCYJNA FRYZURA W PODRÓŻY
Autor: Łukasz