PODPOWIEDZI:

Samsung NaviBot Corner Clean - czysty dom bez najmniejszego wysiłku

Samsung NaviBot Corner Clean - czysty dom bez najmniejszego wysiłku

Każdy chciałbym mieć czysty dom lub mieszkanie nie wkładając w to zbyt dużo czasu i energii. Dzisiejsza technologia i nowoczesne odkurzacze znacząco mogą w tym pomóc. Są nawet takie modele, które same za nas wszystko wysprzątają. Należy do nich na przykład nowe dzieło Samsunga - odkurzacz Samsung NaviBot Corner Clean.

Pod kanapą, między krzesłami, pod stołem i przez korytarz do następnego pomieszczenia - NaviBot Corner Clean sam może ustalić sobie taką trasę sprzątania, dokładnie czyszcząc każdy kącik.

Precyzyjnie i uważnie

Najnowszy robot firmy Samsung posiada system Visionary Mapping Plus i poprzez wbudowaną kamerę cyfrową tworzy i zapamiętuje wirtualną mapę domu, rejestrując aż do 30 klatek na sekundę. Jego dwa, wydajne procesory przetwarzają zebrane dane i dokładnie obliczają położenie odkurzacza względem najróżniejszych przedmiotów, mebli oraz jego bazy dokującej.

Model ten posiada również 43 czujniki, które zapobiegają kolizjom, pozwalając omijać wszelkie przeszkody i kable oraz dodatkowo zabezpieczają przed upadkiem np. ze schodów. Co jeśli odkurzacz się rozładuje? Wtedy sam wraca do swojej bazy dokującej, a gdy się naładuje wraca do ostatniego miejsca, w którym zakończył swoje porządki. Prawda, że sprytne i wygodne?

Samsung NaviBot Corner Clean 2

Cichy i skuteczny

Samsung NaviBot Corner Clean został zaprojektowany w sposób umożliwiający optymalną pracę. Urządzenie jest małe i smukłe, przez co wejdzie w większość miejsc. Bez trudu pokona też listwy podłogowe o wysokości nawet półtora centymetra. Odkurzacz ma osiem trybów czyszczenia, w tym tryb Turbo dedykowany dywanom i mocno zabrudzonym miejscom. Czujnik Dust Sensor NaviBot odpowiada za wykrywania najbardziej zabrudzonych powierzchni. Są też szczotki boczne.

NaviBot jest do tego wszystkiego wyjątkowo cichy. Poziom głośności pracy to zaledwie 60 dB(A), dzięki czemu gdy sprząta możemy swobodnie rozmawiać przez telefon ze znajomymi lub oglądać nasz ulubiony serial. Navibot może też sprzątać, gdy nas nie ma w domu, ponieważ wcześniej można ustawić harmonogram pracy urządzenia. Wtedy NaviBot sam zacznie pracować w wybrany dzień o wybranej porze. Gdy wrócimy, nasz dom będzie lśnił!

Kurz, okruchy, sierść, czy inny brud – Navibot precyzyjnie zadba o stan czystości naszej podłogi. Obowiązek odkurzania spada teraz na NaviBota, a my możemy w tym czasie zająć się wieloma przyjemnymi czynnościami.

Samsung NaviBot Corner Clean

Navibot Corner Clean jest już dostępny w ofercie firmy Samsung Electronics Polska.

Sugerowana cena detaliczna: 2999 PLN

blog comments powered by Disqus
Samsung NaviBot Corner Clean - czysty dom bez najmniejszego wysiłku