PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Radia samochodowe do 200 zł |TOP 5|

Nowe uchwyty Play z serii Interactive Mounts w ofercie OmniMount!

Nowe uchwyty Play z serii Interactive Mounts w ofercie OmniMount!

Z przyjemnością informujemy, że oferta marki OmniMount została rozszerzona o kolejne, innowacyjne rozwiązania w postaci linii interaktywnych uchwytów Interactive Mounts. Jest to antidotum na bezczynność i siedzący tryb życia przed telewizorem. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy swoje ekrany wykorzystują nie tylko do tradycyjnego oglądania TV, lecz również podczas grania na konsolach, ćwiczeń (fitness, pilates, yoga), oglądania filmów 3D, grupowego kibicowania w domu czy w pubie.

Dotychczasowe systemy montażowe, umożliwiały mocowanie telewizora z ruchem ograniczonym do stosunkowo niewielkich uchyłów czy obrotów. Uchwyty ActionMount PLAY adresowane są dla tych użytkowników, którzy nie akceptują żadnych ograniczeń. Umożliwiają pełne wykorzystanie możliwości TV, pozwalając na połączenie zwykłego oglądania TV z korzyściami zdrowotnymi związanymi z ruchem. Aktywność fizyczna przed telewizorem to bynajmniej nie paradoks, a zdecydowanie nowatorskie podejście do Klienta, o którym nie po raz pierwszy przekonuje nas OmniMount. Mocowania w ramach nowej linii redefiniują pojęcie „pełnego ruchu” poprzez zaoferowanie użytkownikowi możliwości wejścia w prawdziwą interakcję z telewizorem – mówi Maciej Krygier, Brand Manager OmniMount w firmie K-Consult Sp. z o.o.

Wszystkie mocowania z serii PLAY wyposażone zostały w opatentowaną technologię Ergotron Constant Force, która zapewnia płynny, wielokierunkowy ruch TV przy użyciu minimalnej siły. Dzięki uchwytom PLAY telewizor można bez wysiłku unieść o kilkadziesiąt centymetrów, aby dostosować obraz podczas dynamicznych ćwiczeń fitness lub gier z wykorzystaniem systemów rozpoznających ruch gracza (taniec, sport itp.). Można go też obniżyć, aby idealnie dostosować obraz podczas treningu z użyciem maty na podłodze. Łatwość przemieszczania ekranu umożliwia wykorzystanie mocowań podczas interaktywnych gier i ćwiczeń co skutkuje zdrowszym stylem życia. To również idealna propozycja dla osób starszych, które nie mają zbyt wiele siły, a chciałyby komfortowo oglądać telewizję zarówno podczas siedzenia w fotelu, jak i podczas leżenia w łóżku. Przesunięcie ekranu wymaga teraz tyle samo wysiłku, co przesunięcie po stole szklanki z herbatą – to dosłownie nowa era w kategorii uchwytów – komentuje Brand Manager OmniMounta w Polsce.

PLAY20

Uchwyty z serii PLAY umożliwiają również łatwe ustawienie ekranu do najlepszego oglądania obrazu w 3D! Zakres obrotu TV wynosi aż 180 stopni, co pozwala na oglądanie z wielu miejsc. Ich konstrukcja charakteryzuje się eleganckim wyglądem i nowoczesną stylistyką, a sam montaż jest wyjątkowo prosty. Wykończenie w polerowanym aluminium potwierdza najwyższą jakość i estetykę, będącą znakiem charakterystycznym OmniMount. Oferowane dotychczas wyłącznie na rynku amerykańskim, są szczególnie polecane do pokoi rodzinnych, salonów wypoczynkowych, sypialń, ale również do salonów gry czy pubów. Już od 15 maja będzie można przekonać się w praktyce o jakości nowej serii, ponieważ właśnie na ten dzień przypada inauguracja jej sprzedaży w Polsce. Zespół projektantów i konstruktorów OmniMount jest od lat rozpoznawany w sektorze elektroniki użytkowej i kojarzony z innowacyjnymi, godnymi zaufania produktami, czego potwierdzeniem są regularnie otrzymywane przez firmę prestiżowe nagrody i wyróżnienia branżowe.

blog comments powered by Disqus
Nowe uchwyty Play z serii Interactive Mounts w ofercie OmniMount!
Autor: Łukasz