PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

1800 kilometrów nowych dróg w AutoMapie!

1800 kilometrów nowych dróg w AutoMapie!

Nowe odcinki autostrad i tras szybkiego ruchu, nowe przejścia graniczne otwierane w związku z Euro 2012 oraz aktualne dane dotyczące remontów i objazdów wykorzystywane przez system AutoMapa/ Targeo Traffic. AutoMapa udostępnia najnowsze, kwietniowe mapy Polski!

AutoMapa, najchętniej kupowany w Polsce program do nawigacji, tradycyjnie już szybko reaguje na zmiany na polskich drogach. W najnowszych mapach kierowcy mają do dyspozycji ponad 1800 kilometrów nowych dróg. Najnowsze mapy, to również inwestycje, które mogą zostać udostępnione tuż przed zbliżającym się turniejem Euro 2012 - odcinki autostrad A1 i A2, trasa S8 Wrocław - Oleśnica, odcinek trasy S5 przebiegający w okolicach Gniezna, kolejny etap zachodniej obwodnicy Poznania, obwodnica Kluczborka, nowe odcinki Drogi Krajowej nr 7 (południowa obwodnica Gdańska, odcinek pod Olsztynkiem oraz Miłomłyn-Pasłęk) czy trasa Słowackiego w Gdańsku. Trasy te zostaną udostępnione użytkownikom dzięki technologii LiveDrive! pozwalającej m.in na przesyłanie danych drogowych w czasie rzeczywistym i sprawne pokonywanie korków.

Wiosna na polskich drogach to gorący okres remontów i zmian organizacji ruchu. AutoMapa na bieżąco reaguje na wszystkie zmiany udostępniając swoim użytkownikom wszystkie aktualne zmiany na drogach. Wykorzystując technologię LiveDrive! AutoMapa prowadzi kierowców z ominięciem remontowanych odcinków dróg tak, by pokonać korki, które paraliżują miasto.

AutoMapa

Od ponad dziewięciu lat, siłą AutoMapy są precyzyjne adresy punktowe. Wraz z najnowszą aktualizacją danych znacznie wzrosła, zwłaszcza w małych miejscowościach, liczba nazw ulic dostępnych na mapach. Po raz pierwszy od dłuższego czasu, na mapie Polski pojawiają się również nowe przejścia graniczne. Dwa - na granicy z Ukrainą i jedno - na granicy z Rosją.

Jedną z wizytówek AutoMapy jest rekordowa liczba Użytecznych Punktów (tzw. POI). W najnowszych mapach ich liczba sięga już niemal 640 tysięcy i stanowi największą bazę tego typu danych dostępnych w nawigacji.

Najnowsze mapy udostępnione przez AutoMapę zostały jednocześnie wykorzystane w serwisie lokalizacyjnym Targeo.pl. Dzięki nim możliwe jest jeszcze sprawniejsze aktualizowanie danych o ruchu drogowym wykorzystywanych przez system AutoMapa/ Targeo Traffic. Jak zawsze, na stronach Targeo.pl możliwe jest również sprawdzenie aktualnego natężenia ruchu drogowego oraz wygodne wyznaczanie tras, które można przesłać bezpośrednio do AutoMapy

Najnowsze mapy dostępne są bezpłatnie dla wszystkich użytkowników AutoMapy posiadających ważną subskrypcję i są do pobrania wraz z najnowszą wersją programu oznaczoną symbolem 6.10d ze strony www.AutoMapa.pl

blog comments powered by Disqus
1800 kilometrów nowych dróg w AutoMapie!