PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie karty graficzne | 400-1100 złotych | TOP 6 |

Nowa Jabra Supreme UC – w stronę mobilności

Nowa Jabra Supreme UC – w stronę mobilności

Jak pokazują badania IDC do 2015 roku liczba pracowników mobilnych wzrośnie do 1,3 mld, co stanowi ponad 37 proc. wszystkich osób pracujących. Podążając za światowym trendem mobilności Jabra, producent zestawów słuchawkowych, poszerzyła swoją ofertę o model Jabra Supreme UC. Wbudowany w zestaw adapter USB z Bluetooth pozwala na swobodną komunikację, poprzez możliwość dowolnego przełączania pomiędzy takimi urządzeniami mobilnymi, jak laptop, smartfon czy tablet.

„Jabra Supreme UC to nasza propozycja dla osób, które potrzebują sprzętu z jednej strony funkcjonalnego, z drugiej o intuicyjnej obsłudze. Tworząc ten model zależało nam na jego dopasowaniu do wymagań pracownika mobilnego, który oczekuje bezproblemowych połączeń w podróży” – mówi Mogens Elsberg, CEO w Jabra.

Jabra Supreme UC to wzbogacona o technologię Unified Communication (Komunikacji Zintegrowanej) wersja wprowadzonej w zeszłym roku Jabra Supreme. Najnowszy model pozwala na jeszcze łatwiejsze korzystanie z różnych sposobów komunikacji dzięki integracji z aplikacjami Microsoft, Cisco, Avaya, Skype oraz urządzeniami mobilnymi typu smartfon oraz tablet. Wbudowany adapter USB z Bluetooth zapewnia łatwe podłączenie do laptopa lub telefonu, co umożliwia wykorzystywanie zestawu zarówno do rozmów online, jak i tradycyjnych połączeń.

„Istotną zaletą Jabra SUPREME UC jest możliwość jej jednoczesnego podłączenia do kilku sprzętów zewnętrznych. W ten sposób nie tracąc czasu, za pomocą jednego przycisku, możemy szybko zmienić kanał komunikacji, bez zbędnych instalacji” – stwierdza Mogens Elsberg z Jabra.

Jabra SUPREME

Oprócz intuicyjnej obsługi, najnowszy model Jabra to również wysoka jakość dźwięku. Zestaw został wzbogacony w Aktywną Technologię Redukcji Szumów oraz system Noise Blackout 3.0, który niweluje odgłosy z tła podczas prowadzonej rozmowy.

„Jabra Supreme UC stanowi sentencję naszego globalnego know-how. Chcemy być blisko naszych klientów, dostarczając rozwiązania, które wyprzedzają zmiany wokół środowiska biznesowego. Aby jeszcze intensywniej podkreślić wpisanie produktów Jabra w trend mobilności, postanowiliśmy przeformułować główne hasło naszej marki” – informuje Mogens Elsberg, CEO w Jabra.

Nowy brandline „Jabra YOU’RE ON” wyraża szereg aktywności marki, od prezentacji instruktażowych, po kontakt z klientem poprzez portale społecznościowe i narzędzia cyfrowe. Takie inicjatywy mają ułatwić użytkownikom korzystanie ze sprzętów Jabra, uwzględniając ich codzienną aktywność i styl życia.

Program „Jabra YOU’RE ON” to platforma wspierająca użytkowników. Umożliwia im zrobienie tego, co dokładnie zamierzali, bez obaw o funkcjonalność urządzenia czy konieczność znajomości aspektów technicznych”- dodaje Mogens Elsberg, CEO w Jabra.

blog comments powered by Disqus
Nowa Jabra Supreme UC – w stronę mobilności
Autor: Łukasz