PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Klawiatury mechaniczne do 200 zł |TOP3|

Modecom FreeWAY SX – nawigacja z którą zawsze trafisz do celu

Modecom FreeWAY SX – nawigacja z którą zawsze trafisz do celu

Firma Modecom rozszerza uznaną przez klientów oraz pisma branżowe linię nawigacji samochodowych FreeWAY. Tym razem na półki sklepowe trafi urządzenie o nazwie Modecom FreeWAY SX. Jak podaje producent, produkt ten jest ukłonem w kierunku tych użytkowników, którzy szukają doskonałej, prostej w obsłudze nawigacji, w przystępnej cenie.

W ofercie firmy Modecom znalazło się kolejne urządzenie do nawigacji satelitarnej. Modecom FreeWAY SX – bo taką nazwę nosi prezentowany model – jest propozycją dla użytkowników ruchu drogowego, szukających wysokiej klasy urządzenia, które sprawnie pokieruje ich do celu podróży, przy okazji obsłuży proste funkcje multimedialne i co najważniejsze jest w atrakcyjnej cenie.

Urządzenie działa w oparciu o bardzo wydajny procesor MSTAR 500MHz, który zapewnia efektywne przetwarzanie i obliczanie tras, pozwalając cieszyć się jednocześnie prostymi funkcjami multimedialnymi. Aby zapewnić jak najbardziej optymalną pracę jednostki, producent wyposażył ją w wysokiej klasy pamięć DDR o pojemności 128 MB. Dodatkowo komfort obsługi zapewnia bardzo jasny 5-calowy, dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 480x272 pikseli. Wbudowany multi-player pozwala na odtwarzanie ulubionych plików audio-wideo, przeglądanie zdjęć, a nawet czytanie książek, które można zapisać w pamięci flash urządzenia (4 GB) lub na popularnych kartach microSD.

MODECOM FreeWAY SX

W komplecie z Modecom FreeWAY SX znajduje się poręczny uchwyt, rysik, ładowarka samochodowa, a także kabel Mini USB do kopiowania danych. Urządzenie dostępne jest w wersji z oprogramowaniem AutoMapa Polska. Z kolei użytkownicy, którzy często podróżują po drogach i autostradach europejskich miast mogą kupić urządzenie z zainstalowaną wersją oprogramowania AutoMapa Europa. W sprzedaży dostępna jest również wersja bez aplikacji do nawigowania.

Sugerowana cena MODECOM FreeWAY SX:

  • MODECOM FreeWAY SX bez mapy: 299 zł brutto

  • MODECOM FreeWAY SX z AutoMapą Polska: 439 zł brutto

  • MODECOM FreeWAY SX z AutoMapą Europy: 599 zł brutto

Okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące.

blog comments powered by Disqus
Modecom FreeWAY SX – nawigacja z którą zawsze trafisz do celu
Autor: Łukasz