PODPOWIEDZI:

Nowa marka słuchawek XX.Y na targach IFA

Nowa marka słuchawek XX.Y na targach IFA

XX.Y to nowa marka designerskich słuchawek, która w krótkim czasie zdobyła popularność na polskim rynku. Oryginalne, nowoczesne wzornictwo i innowacyjne rozwiązania technologiczne – to dwie najważniejsze cechy, które wyróżniają słuchawki marki XX.Y.

Muzyka dla mobilnych

Na tegorocznych targach IFA zaprezentowane zostaną słuchawki marki XX.Y, w tym m.in. seria Dynamic, której najważniejszymi cechami są wbudowany odtwarzacz mp3 na kartę micro SD/SDHC i radio oraz najnowsze modele wyposażone w technologię Bluetooth i NFC. Słuchawki z serii Dynamic to przede wszystkim nowa jakość jeśli chodzi o wygodę, bowiem zastosowane rozwiązania mają na celu m.in. uniezależnienie od dodatkowych, zewnętrznych urządzeń i kabli. Wygoda użytkowania i możliwość zabrania muzyki ze sobą w dowolne miejsce wyróżniają je na tle słuchawek z kablem, chociaż możliwe jest oczywiście podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku. Ciekawym rozwiązaniem jest przy tym model Dynamic 40, w którym wbudowana funkcja zewnętrznego głośnika pozwala wzmocnić dźwięk z tabletu, smartfona lub laptopa. Dzięki ergonomicznej konstrukcji słuchawki są wygodne w noszeniu, a sterowanie zapewniają cztery przyciski funkcyjne na obudowie.

xx

Słuchawki na podbój miasta

Wszystkie modele XX.Y łączy nowoczesny, miejski design – zaprojektowane zostały one bowiem z myślą o użytkownikach, dla których wygląd słuchawek jest dopełnieniem indywidualnego stylu. Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, wpasowują się we współczesne trendy wielkiego miasta. W ofercie XX.Y znaleźć można zarówno słuchawki na kablu, takie jak eleganckie i futurystyczne Carbon 10 z pilotem i mikrofonem do smartfonów jak i bezprzewodowe – z wbudowanym odtwarzaczem mp3 i radiem, w tym sportowe słuchawki o lekkiej konstrukcji przeznaczone dla biegaczy – Runner. Ciekawym modelem jest Dynamic 30 z dużym wyświetlaczem LCD ułatwiającym obsługę.

xx2

Słuchawki z NFC

Nowością w ofercie są modele wykorzystujące technologię NFC i Bluetooth, które współpracują z telefonami komórkowymi i innymi urządzeniami mobilnymi (w tym iPhone i iPad) wyposażonymi w technologię bezprzewodowego przesyłu dźwięku. Słuchawki są także kompatybilne z komputerami klasy PC wyposażonymi w Bluetooth, a kontrolery znajdujące się na nauszniku umożliwiają łatwe sterowanie. Niezwykle komfortowe rozwiązanie dla posiadaczy smartfonów, którzy cenią sobie wygodę i mobilność podczas słuchania muzyki. Ponadto wszystkie modele słuchawek XX.Y wyróżniają się oryginalnym, efektownym wzornictwem.

blog comments powered by Disqus
Nowa marka słuchawek XX.Y na targach IFA