PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Miniwież do 1000 zł

Gotowi...do biegu...start! Panasonic uruchamia olimpijską aplikację konkursową

Gotowi...do biegu...start! Panasonic uruchamia olimpijską aplikację konkursową

Firma Panasonic, wieloletni partner Igrzysk Olimpijskich, uruchomiła specjalną aplikację konkursową „Panasonic – Włącz się do gry!” na Facebookowym profilu Panasonic Polska. Aplikacja wspiera konsumencką Promocję Olimpijską, w której do zdobycia jest ponad 10 000 nagród, w tym wyjazd na Olimpiadę, podczas którego Panasonic wyposaży mieszkanie zwycięzców w sprzęt Panasonic. Aby zdobyć jeden z T-shirtów z limitowanej olimpijskiej kolekcji wystarczy zarejestrować się na stronie!

W konkursie do zdobycia są 3 nagrody główne: dwuosobowe bilety na Igrzyska Olimpijskie LONDYN 2012 z jednoczesnym wyposażeniem mieszkania w sprzęt Panasonic o wartości prawie 30 000 PLN. Podczas, gdy zwycięzcy będą podziwiać olimpijskie rozgrywki, specjaliści Panasonic wyposażą ich mieszkania w: najnowszy telewizor SmartViera, odtwarzacz 3D Blu-ray, system głośników kina domowego oraz wieżę audio. Zwycięzcy otrzymają również aparat cyfrowy LUMIX GX1, kamerę FULL HD HDC-V700, i kartę pamięci 32 GB.

Ponadto do wygrania jest 100 bonów o wartości 500 PLN na produkty Panasonic oraz mnóstwo olimpijskich koszulek!

tshirt pan olimpic

W zabawie może wziąć udział każdy, kto do 30 czerwca 2012 zarejestruje się na stronie www.olimpiada.panasonic.pl lub poprzez aplikację „Panasonic – Włącz się do gry!” na profilu Panasonic Polska na portalu Facebook. Nagrody zostaną przyznane osobom, które zdobędą największą liczbę punktów przyznawanych za poszczególne aktywności: rejestrację na stronie, zakup produktu, rejestrację i zakupy znajomych oraz określoną aktywność na portalach społecznościowych - Facebook, Google+ lub za pośrednictwem maila.

Więcej informacji o promocji, lista modeli objętych ofertą oraz szczegółowy regulamin dostępne na stronie www.olimpiada.panasonic.pl oraz w zakładce Panasonic – Włącz się do gry!” https://www.facebook.com/panasonicpolska

blog comments powered by Disqus
Gotowi...do biegu...start! Panasonic uruchamia olimpijską aplikację konkursową
Autor: Łukasz