PODPOWIEDZI:

Samsung QF30 – kamera Full HD z funkcją transmisji na żywo

Samsung QF30 – kamera Full HD z funkcją transmisji na żywo

Samsung QF30 to wysokiej jakości kamera wideo i doskonałe narzędzie do tworzenia transmisji na żywo w internecie. Ma wbudowany moduł Wi-Fi i dedykowane opcje ułatwiające przygotowanie filmów na serwisy wideo. Dzięki specjalnej aplikacji można także łatwo edytować nagrania za pomocą smartfonu.

Samsung QF30 wyposażono w matrycę BSI CMOS 5 MPix, zoom optyczny 20x, zoom cyfrowy 40x, technologię nagrywania filmów w jakości Full HD oraz zaawansowane funkcje bezprzewodowe. Ponadto, dzięki wprowadzonej w tym modelu strumieniowej transmisji na żywo, użytkownicy mogą natychmiast udostępniać swoje nagrania rodzinie i znajomym w czasie rzeczywistym. Najnowsza kamera firmy Samsung to wysoka jakość obrazu wideo, innowacyjne i intuicyjne funkcje zamknięte w praktycznej obudowie.

Kamera QF30 należy do rodziny produktów SMART Camera 2.0 i została zaprojektowana z myślą o łączności. Jest pierwszą kamerą firmy Samsung obsługującą strumieniową transmisję na żywo. To innowacyjne rozwiązanie stanowi efekt współpracy z serwisem Ustream, wiodącą platformą interaktywnych transmisji na żywo, której użytkownicy mogą przesyłać obraz wideo do nieograniczonej liczby widzów. Z serwisu Ustream można korzystać przy użyciu zarówno komputerów, telefonów jak i tabletów. Kamera QF30 łączy się z serwisem poprzez sieć Wi-Fi i przesyła film wideo w czasie rzeczywistym. Jednym z ciekawych zastosowań platformy Ustream jest monitoring domu – wystarczy umieścić kamerę QF30 w wybranym pomieszczeniu, a następnie śledzić obraz widoczny na prywatnym kanale z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.

6

Funkcja Mobile Link pozwala w prosty sposób podłączyć kamerę QF30 do smartfona w celu przesłania do niego nagranych klipów wideo. Dzięki temu użytkownicy mogą odtwarzać filmy bezpośrednio w telefonie, a także edytować swoje klipy przy użyciu specjalnej aplikacji dostępnej na smartfony.

Samsung QF30 sprawia, że dzielenie się nagraniami wideo ze znajomymi jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Korzystając z funkcji udostępniania w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook czy YouTube, użytkownik może przesłać nagrania za pomocą jednego przycisku, udostępniając natychmiast wybrany film swoim bliskim. Jeśli film ma zostać udostępniony później, funkcja kopii zapasowej PC pozwala automatycznie stworzyć jego kopię na wybranym dysku internetowym, dzięki czemu wszystkie ważne nagrania są bezpieczne.

7

Bez względu na poziom zaawansowania, każdy użytkownik kamery QF30 może nagrywać wspaniałe obrazy wideo, korzystając z wielu prostych funkcji w wysokiej jakości. Na przykład funkcja Mój klip pozwala jednym przyciskiem zaznaczać wyjątkowe sceny w nagraniach wideo, a następnie stworzyć z nich krótką prezentację złożoną z najlepszych ujęć.

Optymalnie zaprojektowana, kompaktowa obudowa modelu QF30 jest dostępna w kolorze czarnym lub białym. Łącząc łatwość obsługi ze stylowym wyglądem, kamera ta jest idealna dla użytkowników poszukujących produktu, który z jednej strony oferuje zaawansowane technologie, ale z drugiej jest pozbawiony niepotrzebnie skomplikowanych funkcji.

blog comments powered by Disqus
Samsung QF30 – kamera Full HD z funkcją transmisji na żywo