PODPOWIEDZI:

Nowoczesne gotowanie i nowatorskie wzornictwo idą w parze - dosłownie

Nowoczesne gotowanie i nowatorskie wzornictwo idą w parze - dosłownie

Jeśli z powodu natłoku spraw w ciągu dnia nie masz zbyt wiele czasu na gotowanie, nowe kuchenki mikrofalowe R-242 i R-642 firmy Sharp będą z pewnością właściwym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki ośmiu wyspecjalizowanym automatycznym programom, te wydajne, 20-litrowe modele bardzo dobrze sprawdzają się przy szybkim rozmrażaniu, odgrzewaniu i gotowaniu. Sharp postawił na innowacyjną stylistykę nowych kuchenek, która wraz z możliwością wyboru czarnej, białej lub srebrnej wersji kolorystycznej pozwoli dopasować je do każdej kuchni.

Prostota i szybkość obsługi

Kuchenka mikrofalowa Sharp R--242 bardzo dobrze nadaje się do rozmrażania, odgrzewania i gotowania potraw. Jedenaście poziomów mocy mikrofal oraz osiem programów automatycznego gotowania i rozmrażania umożliwiają szybkie i łatwe przygotowanie posiłków.Wyszukana stylistyka i trzy wersje kolorystyczne prezentują się atrakcyjnie w każdego kuchni. Model ten wyposażono także w zegarek a dotykowy panel sterowania jest wygodny w obsłudze i łatwy do wyczyszczenia. Nowa kuchenka ma moc 800 W i pojemność 20 litrów. Średnica szklanego talerza obrotowego wynosi 25,5 cm.

Kuchenki R-242 INW w kolorze srebrnym, R-242 BKW w kolorze czarnym oraz R-242 WW w kolorze białym dostępne są w sklepach od maja 2012 w zalecanej cenie detalicznej 389 PLN (R-242 INW).

Sharp R-642

Sezon na grilla

Nowa kuchenka mikrofalowa Sharp R-642 dzięki atrakcyjnemu wyglądowi w czarnej, białej lub srebrnej wersji kolorystycznej bardzo dobrze wtapia się w wystrój każdej kuchni. Ma 20 litrów pojemności i wyposażona została w kwarcowy grill, dzięki czemu znakomicie nadaje się do rozmrażania, odgrzewania, pieczenia, grillowania a nawet pełnego przygotowywania zapiekanych dań. Jedenaście poziomów mocy mikrofal, 800 watów mocy i osiem automatycznych programów gotowania i rozmrażania pozwalają sprawnie przygotować każdy posiłek. Ponadto kuchenka wyposażona jest w cyfrowy zegar.

Kuchenki R-642 INW w kolorze srebrnym metalicznym, R-642 BKW w kolorze czarnym oraz R-642 WW w kolorze białym dostępne są w sklepach od maja 2012 w zalecanej cenie detalicznej 569 PLN (R-642 INW).

blog comments powered by Disqus
Nowoczesne gotowanie i nowatorskie wzornictwo idą w parze - dosłownie