PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Yamaha MusicCast 20 - Test głośników sieciowych

Przedstawiamy nowy Sonos Sub

Przedstawiamy nowy Sonos Sub

Sonos, Inc., wiodący producent bezprzewodowych systemów muzycznych przedstawił dzisiaj Sonos SUB, świetnie zaprojektowany, bezprzewodowy subwoofer, który spowoduje że cały system Sonos dostarczy teraz nowych doznań, z opadnięciem szczęki z wrażenia włącznie. SUB będzie dostępny na rynku począwszy od końca czerwca. Zapraszamy do obejrzenia filmu przedstawiającego nowe urządzenie: http://blog.sonos.com/news/introducing-sub/ .

„Jak w przypadku wszystkich naszych produktów, nowy SUB został zaprojektowany od początku do końca przez Sonos,“ powiedział John MacFarlane, CEO Sonos Inc. „SUB dziedziczy wszystkie zalety świetnych produktów Sonos: czysty, głęboki i w pełni cyfrowy dźwięk, niesamowicie prostą obsługę i piękne wzornictwo, z którego będziesz dumny pokazując go znajomym.“

Niezależnie, czy słuchasz mocnych taktów piątej symfonii Beethovena, czy tętniącego basu nowej lokalnej kapeli, nowy SUB wypełni każdy pokój grubymi warstwami pełnego dźwięku, który pozwoli usłyszeć i poczuć wagę każdego akordu. Postaw subwoofer w dowolnym miejscu pokoju, podłącz kabel zasilający, wciśnij przycisk i podążaj za prostymi instrukcjami podanymi przez twój kontroler. SUB połączy się bezprzewodowo z pozostałymi urządzeniami systemu Sonos w taki sposób, abyś mógł cieszyć się nowymi doznaniami. W ciągu kilku minut od wyjęcia z pudełka nie tylko usłyszysz różnicę, ale poczujesz ją całym ciałem. Niezależnie czy urządzenie stoi, czy leży płasko, unikatowa konstrukcja SUB’a i bezprzewodowa łączność pozwoli ci na umieszczenie go gdziekolwiek zechcesz w swoim pokoju – nawet pod wersalką czy łóżkiem – bez wpływu na jakość dźwięku czy wydajność urządzenia. Jak z każdym urządzeniem Sonos, możesz kontrolować SUB także za pomocą swojego komputera, smartfona czy tabletu. Jedyne, co musisz zrobić, to pobrać nieodpłatną aplikację sterującą Sonos Controller odpowiednią dla swojego sterownika: dla systemu Android, iPada, iPhona, komputera Mac lub PC (linki poniżej).

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sonos.acr&hl=en Android

https://itunes.apple.com/us/app/sonos-controller-for-ipad/id392727786?mt=8 iPad

https://itunes.apple.com/us/app/sonos-controller-for-iphone/id293523031?mt=8 iPhone

https://sonos.com/support Mac i PC

Sonos SUB

SUB współpracuje ze wszystkimi urządzeniami Sonos posiadającymi wbudowany wzmacniacz: CONNECT:AMP/ZonePlayer 120/ZonePlayer 100; PLAY:5; PLAY:3. Nie współpracuje z urządzeniami bez wzmacniacza, takich jak CONNECT/ZP90/ZP80. SUB będzie dostępny pod koniec czerwca w błyszczącym, czarnym wykończeniu (high-gloss black) w cenie 2999 zł. SUB w czarnym, matowym wykończeniu będzie dostępny w październiku w cenie 2499 zł.

Funkcje Sonos SUB zawierają:

Dwa głośniki skierowane czołami do siebie i działające w układzie przeciwsobnym: dzięki temu dźwięk pozostaje czysty i jasny, a cała jego energia nie powoduje niepożądanych efektów wewnątrz obudowy

W pełni cyfrowy dźwięk: wszystkie ustawienia filtrów, aktywny equalizer i ustawienia opóźnień są dokonywane przez mistrzowsko stworzony obwód DSP (Digital Signal Processing), tak aby nie uronić ani krzty jakości i energii.

Podwójne porty akustyczne: dostrojone tak, aby zmaksymalizować akustyczną pojemność SUB’a i uwypuklić basy

Nad zasileniem SUB pracują dwa świetne wzmacniacze cyfrowe klasy D, perfekcyjnie dostrojone, aby dopasować się do głośników i architektury akustycznej. Obudowa została zbudowana ze specjalnych żywic, aby stworzyć akustycznie obojętne ścianki i maksymalnej objętości powietrza wewnątrz. Specyficzne wymiary SUB to 402 x 158 x 380 mm i waga 16kg.

blog comments powered by Disqus
Przedstawiamy nowy Sonos Sub
Autor: Łukasz