PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Telewizor vs Monitor - Co lepsze do grania?

Z Tracerem na EURO

Z Tracerem na EURO

Przyjdź do jednego z 15 sklepów Media Expert, poczuj atmosferę EURO 2012, pokaż, co potrafisz na wirtualnej murawie w grze FIFA i zgarnij fajne upominki!

W portfolio firmy Tracer znajduje się szereg produktów dedykowanych graczom, w tym gamepady, kierownice i pistolety. Z okazji zbliżającego się EURO 2012, producent zaprasza do wzięcia udziału w rozgrywkach piłkarskich FIFA 12. Przez dwa weekendy, 25-26 maja oraz 2-3 czerwca, w wybranych sklepach Media Expert (Kłodzko, Poznań, Kołobrzeg, Leszno, Racibórz, Ostrów Wielkopolski, Toruń, Gniezno, Legnica, Inowrocław, Grudziądz, Świdnica, Ciechanów, Opole, Wrocław*) gracze będą mieli okazję spróbować swoich sił na wirtualnej murawie, testując jeden z gamepadów Tracera, model Excalibur.

W specjalnie przygotowanych punktach, nawiązujących wystrojem do rozgrywek piłkarskich, na graczy będą czekały konsole PS3, gamepady i sportowe emocje. Rozgrywki będą odbywać się w godzinach 15-20 w dniu 25 maja, w kolejne dni w godzinach 11-16.

Tracer Excalibur

Dla najlepszych Tracer przygotował upominki - m.in. gamepady Tracer Shogun oraz akcesoria do kontrolera PS3 Move (m.in. pistolety Tracer Petrov oraz Ivanow).

Przygotuj się na EURO 2012, poczuj sportowe emocje i wygraj z Tracerem!

blog comments powered by Disqus
Z Tracerem na EURO
Autor: Łukasz