PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki wybrać Smartfon? Poradnik

EmporiaSOLIDplus — telefon zapewniający bezpieczeństwo osobom, które lubią spędzać czas poza domem

EmporiaSOLIDplus — telefon zapewniający bezpieczeństwo osobom, które lubią spędzać czas poza domem

„Połączenie GPS i systemu alarmowego firmy emporia zapewnia niespotykany dotąd w telefonach poziom wsparcia. Wszyscy znajdą coś dla siebie: dla osób, które chcą czuć się bezpiecznie podczas pieszych wycieczek, żeglowania czy jazdy na nartach, albo pracujących w terenie — emporiaSOLIDplus zapewnia poczucie bezpieczeństwa i wsparcie w sytuacjach krytycznych” — mówi Albert Fellner, założyciel firmy emporia.

Używany w pracy czy dla przyjemności telefon emporiaSOLIDplus idealnie nadaje się dla wszystkich osób, które prowadzą aktywne życie — od seniorów lubiących piesze wycieczki, wspinaczkę, jazdę rowerową i żeglarstwo po osoby pracujące pod gołym niebem, które potrzebują głośniejszych dzwonków lub telefonu, który można obsługiwać w rękawiczkach. Telefon spełnia wymagania normy IP67czyli jest odporny na kurz i wodę (do głębokości jednego metra).

Bezpieczeństwo na drodze — zawsze i wszędzie

emporiaSOLIDplus wyposażono w system połączeń alarmowych firmy emporia. Użytkownik może zaprogramować pięć numerów, na które w razie niebezpieczeństwa telefon kolejno dzwoni. System jest tak zaprojektowany, aby telefon dzwonił tak długo, aż ktoś potwierdzi odebranie połączenia. Dzięki temu alarmowe połączenie nigdy nie zakończy się np. na poczcie głosowej.

EmporiaSOLIDplus

emporiaSOLIDplus ma wbudowany moduł A-GPS, dzięki któremu wiadomo, gdzie znajduje się osoba potrzebująca pomocy. Po uruchomieniu funkcji połączeń alarmowych do wcześniej skonfigurowanych odbiorców automatycznie wysyłana jest wiadomość SMS z adresem. W kompatybilnych telefonach adres może zostać wyświetlony na mapie.

Odporna konstrukcja

Wzmocniona, skręcona 12 śrubami obudowa telefonów emporiaSOLIDplus chroni wnętrze przed wodą, uderzeniami i kurzem. Urządzenie uzyskało certyfikaty MIL-STD-810F i IP 67.

Telefon emporiaSOLIDplus ma duże, wyraźnie opisane klawisze, których można łatwo używać nawet w rękawiczkach. Intuicyjne menu ułatwia obsługę, a z funkcji można korzystać za pomocą wygodnych bocznych klawiszy.

Dostępność: w całej Europie w 2. kwartale

blog comments powered by Disqus
EmporiaSOLIDplus — telefon zapewniający bezpieczeństwo osobom, które lubią spędzać czas poza domem