PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Asusa Zenfone 6 - Test najlepszego taniego flagowca?

HUAWEI Demo Truck na III Forum Innowacji w Rzeszowie

HUAWEI Demo Truck na III Forum Innowacji w Rzeszowie

W dniach 30 - 31 maja podczas III Forum Innowacji w Rzeszowie Huawei, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), zaprezentuje najnowocześniejsze technologie teleinformatyczne dla przedsiębiorstw i administracji publicznej oraz najnowsze urządzenia mobilne - smartfony Honor, Ascend P1 oraz Ascend G300, a także multimedialny tablet HUAWEI MediaPad. Forum Innowacji jest jednym z najważniejszych wydarzeń, na którym przedstawiciele świata polityki, nauki i biznesu debatują na tematy związane z rozwojem szeroko rozumianej innowacyjności.

Podczas III Forum Innowacji odbędą się liczne panele dyskusyjne, na których eksperci rozmawiać będą o sposobach wspierania rozwoju technologicznego w różnych sektorach gospodarki. Wśród prelegentów będą także eksperci HUAWEI - Bartłomiej Ślawski, Enterprise Business Country Manager oraz Dariusz Zmysłowski, Business Development Manager, którzy wezmą udział w rozmowach poświęconych najważniejszym problemom telekomunikacji, w tym rozwojowi sieci szerokopasmowych w Polsce.

HUAWEI MediaPad

W ramach CEE & Nordic Huawei Demo Truck Road Show 2012, cyklu spotkań w ponad 10 państwach Europy Wschodniej, w Miasteczku Innowacji w Rzeszowie stanie 18-metrowy HUAWEI Demo Truck. Po Warszawie i Katowicach, będzie to już ostatni przystanek Trucka w Polsce. Będzie w nim można zobaczyć rozwiązania HUAWEI dla firm, takie jak technologie cloud computing, ekologiczne centrum danych, systemy wideokomunikacji oraz UC&C, a także produkty dedykowane użytkownikom indywidualnym. Wśród nich prezentowane będą urządzenia mobilne HUAWEI – działający dwa dni bez ładowania smartfon HUAWEI Honor, jeden z najsmuklejszych smartfonów świata HUAWEI Ascend P1 oraz intuicyjny HUAWEI Ascend G300, a także multimedialny tablet HUAWEI MediaPad.

Po zakończeniu wizyty w Polsce, Truck uda się na południe Europy - do Austrii i na Węgry. Spotkanie w Rzeszowie jest jednym z elementów strategii HUAWEI Enterprise wyrażonej hasłem „A Better Way”, w ramach której HUAWEI zobowiązuje się do działania na rzecz wspierania rozwoju technologicznego i zaangażowania w budowę lepszej, bardziej przyjaznej przyszłości.

blog comments powered by Disqus
HUAWEI Demo Truck na III Forum Innowacji w Rzeszowie
Autor: Łukasz