PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Darmowa Usługa Muzyka Google Play Dla Posiadaczy Urządzeń Samsunga!

Darmowa Usługa Muzyka Google Play Dla Posiadaczy Urządzeń Samsunga!

Osoby lubiące często słuchać muzyki, a w dodatku przepadające za strumieniowym przesyłaniem muzyki, będą zachwycone pojawieniem się wyjątkowej promocji dla posiadaczy smartfonów lub tabletów z logiem Samsunga! Koreańczycy przygotowali jedyną w swoim rodzaju promocję we współpracy z wujaszkiem Google!

W dobie dzisiejszych czasów, powoli zmniejsza się liczba osób korzystających z nielegalnych źródeł muzyki na rzecz korzystania z nie tak drogich usług streamingujących muzykę poprzez sieć. Nierzadko płacąc niecałe 20 złotych miesięcznie, mamy ogromny dostęp do całej masy płyt najbardziej znanych autorów. Setki tysięcy piosenek w jednym miejscu i to za niecałe 20 zł na miesiąc! 

google play music

Szukasz tabletu w dobrej cenie? Tutaj masz odpowiedni sprzęt w rewelacyjnie niskiej cenie!

Jeśli nawet to jest zbyt dużo lub waha się z wyborem akurat tego konkretnego dostawcę muzyki, właśnie nadarza się wyjątkowa okazja by móc bliżej przyjrzeć się usługodawcy! W oficjalnym oświadczeniu, Samsung zaprasza do skorzystania z możliwości darmowego zapoznania się z usługą Google Play Music / Muzyka Google Play! Przez całe trzy miesiące będziemy mieli możność darmowego wykorzystywania w dowolny sposób konta premium owej usługi.

google play music on samsungs device

Planujesz zakup głośników Bluetooth z Biedronki? Co powiesz na recenzję!

Pytanie, kto może z niej skorzystać? Odpowiedź jest prosta - każdy posiadacz smartfonu lub tabletu z logiem Samsunga! Jedynym haczykiem w tym wszystkim jest fakt, iż z promocji skorzystać nie będą mogły osoby, które subskrybowały ową usługę w przeciągu ostatnich 12 - miesięcy. Niezależnie od tego kiedy zakupiliście smartfon/tablet Samsunga, promocja i tak Was obejmuje.

muzyka google play


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

Jesteście nią zainteresowani? Osobiście preferuję konkurencyjną markę, Spotify, ale każdy woli coś z goła innego. Jeśli jednak nie mieliście jeszcze nigdy bliskiego kontaktu z tego typu usługą, warto spróbować by dowiedzieć się jak się sprawy mają w tej materii. Zgłoszenia do wzięcia udziału w promocji trwają do 30 - ego kwietnia przyszłego roku. Może macie już wyrobione zdanie odnośnie tej usługi od wujaszka Google'a? Zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz o pozostawienie łapki w górę! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Darmowa Usługa Muzyka Google Play Dla Posiadaczy Urządzeń Samsunga!