Darmowa Usługa Muzyka Google Play Dla Posiadaczy Urządzeń Samsunga!

Darmowa Usługa Muzyka Google Play Dla Posiadaczy Urządzeń Samsunga!

Osoby lubiące często słuchać muzyki, a w dodatku przepadające za strumieniowym przesyłaniem muzyki, będą zachwycone pojawieniem się wyjątkowej promocji dla posiadaczy smartfonów lub tabletów z logiem Samsunga! Koreańczycy przygotowali jedyną w swoim rodzaju promocję we współpracy z wujaszkiem Google!

W dobie dzisiejszych czasów, powoli zmniejsza się liczba osób korzystających z nielegalnych źródeł muzyki na rzecz korzystania z nie tak drogich usług streamingujących muzykę poprzez sieć. Nierzadko płacąc niecałe 20 złotych miesięcznie, mamy ogromny dostęp do całej masy płyt najbardziej znanych autorów. Setki tysięcy piosenek w jednym miejscu i to za niecałe 20 zł na miesiąc! 

google play music

Szukasz tabletu w dobrej cenie? Tutaj masz odpowiedni sprzęt w rewelacyjnie niskiej cenie!

Jeśli nawet to jest zbyt dużo lub waha się z wyborem akurat tego konkretnego dostawcę muzyki, właśnie nadarza się wyjątkowa okazja by móc bliżej przyjrzeć się usługodawcy! W oficjalnym oświadczeniu, Samsung zaprasza do skorzystania z możliwości darmowego zapoznania się z usługą Google Play Music / Muzyka Google Play! Przez całe trzy miesiące będziemy mieli możność darmowego wykorzystywania w dowolny sposób konta premium owej usługi.

google play music on samsungs device

Planujesz zakup głośników Bluetooth z Biedronki? Co powiesz na recenzję!

Pytanie, kto może z niej skorzystać? Odpowiedź jest prosta - każdy posiadacz smartfonu lub tabletu z logiem Samsunga! Jedynym haczykiem w tym wszystkim jest fakt, iż z promocji skorzystać nie będą mogły osoby, które subskrybowały ową usługę w przeciągu ostatnich 12 - miesięcy. Niezależnie od tego kiedy zakupiliście smartfon/tablet Samsunga, promocja i tak Was obejmuje.

muzyka google play


42" Telewizory już od 1190zł

Jesteście nią zainteresowani? Osobiście preferuję konkurencyjną markę, Spotify, ale każdy woli coś z goła innego. Jeśli jednak nie mieliście jeszcze nigdy bliskiego kontaktu z tego typu usługą, warto spróbować by dowiedzieć się jak się sprawy mają w tej materii. Zgłoszenia do wzięcia udziału w promocji trwają do 30 - ego kwietnia przyszłego roku. Może macie już wyrobione zdanie odnośnie tej usługi od wujaszka Google'a? Zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz o pozostawienie łapki w górę! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim Czarny Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim CzarnyBest of the best!
2Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Sprawdź sam
3Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Philips V377 Philips V377 Polecany model
5Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Wyjątkowy Ranking TOP 30 Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more