PODPOWIEDZI:

Darmowa Usługa Muzyka Google Play Dla Posiadaczy Urządzeń Samsunga!

Darmowa Usługa Muzyka Google Play Dla Posiadaczy Urządzeń Samsunga!

Osoby lubiące często słuchać muzyki, a w dodatku przepadające za strumieniowym przesyłaniem muzyki, będą zachwycone pojawieniem się wyjątkowej promocji dla posiadaczy smartfonów lub tabletów z logiem Samsunga! Koreańczycy przygotowali jedyną w swoim rodzaju promocję we współpracy z wujaszkiem Google!

W dobie dzisiejszych czasów, powoli zmniejsza się liczba osób korzystających z nielegalnych źródeł muzyki na rzecz korzystania z nie tak drogich usług streamingujących muzykę poprzez sieć. Nierzadko płacąc niecałe 20 złotych miesięcznie, mamy ogromny dostęp do całej masy płyt najbardziej znanych autorów. Setki tysięcy piosenek w jednym miejscu i to za niecałe 20 zł na miesiąc! 

google play music

Szukasz tabletu w dobrej cenie? Tutaj masz odpowiedni sprzęt w rewelacyjnie niskiej cenie!

Jeśli nawet to jest zbyt dużo lub waha się z wyborem akurat tego konkretnego dostawcę muzyki, właśnie nadarza się wyjątkowa okazja by móc bliżej przyjrzeć się usługodawcy! W oficjalnym oświadczeniu, Samsung zaprasza do skorzystania z możliwości darmowego zapoznania się z usługą Google Play Music / Muzyka Google Play! Przez całe trzy miesiące będziemy mieli możność darmowego wykorzystywania w dowolny sposób konta premium owej usługi.

google play music on samsungs device

Planujesz zakup głośników Bluetooth z Biedronki? Co powiesz na recenzję!

Pytanie, kto może z niej skorzystać? Odpowiedź jest prosta - każdy posiadacz smartfonu lub tabletu z logiem Samsunga! Jedynym haczykiem w tym wszystkim jest fakt, iż z promocji skorzystać nie będą mogły osoby, które subskrybowały ową usługę w przeciągu ostatnich 12 - miesięcy. Niezależnie od tego kiedy zakupiliście smartfon/tablet Samsunga, promocja i tak Was obejmuje.

muzyka google play


Ekspresy do Kawy

Jesteście nią zainteresowani? Osobiście preferuję konkurencyjną markę, Spotify, ale każdy woli coś z goła innego. Jeśli jednak nie mieliście jeszcze nigdy bliskiego kontaktu z tego typu usługą, warto spróbować by dowiedzieć się jak się sprawy mają w tej materii. Zgłoszenia do wzięcia udziału w promocji trwają do 30 - ego kwietnia przyszłego roku. Może macie już wyrobione zdanie odnośnie tej usługi od wujaszka Google'a? Zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz o pozostawienie łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Darmowa Usługa Muzyka Google Play Dla Posiadaczy Urządzeń Samsunga!