PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wydajne klimatyzatory przenośne do mieszkań i biur |TOP 7|

Prestigio Crystal Flash Drives – krystaliczna pamięć

Prestigio Crystal Flash Drives – krystaliczna pamięć

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, przedstawia nowe, przenośne modele pamięci USB – Crystal Flash Drives dostępne w czterech rozmiarach – 4GB, 8GB, 16GB oraz 32GB i wyróżniające się eleganckim, oryginalnym designem.

Crystal Flash Drives to praktyczna pamięć USB, wyposażona w funkcję Plug and Play, dzięki której można z łatwością odtwarzać pliki i dokumenty bezpośrednio z pendrive’a. Użytkownicy mają do wyboru cztery modele Crystal Flash Drives, które różnią się od siebie pojemnością pamięci – 4GB, 8GB, 16BGB lub 32GB. Wysokiej jakości chipset urządzenia zapewnia bezawaryjną pracę i bezpieczeństwo przechowywanych danych.

Prestigio Crystal Flash Drives

Ponadto niewielkie i poręczne urządzenie Prestigio można zabrać ze sobą wszędzie, chowając do kieszeni lub torebki albo przyczepić do breloczka kluczy. Pamięci Prestigio wyróżniają się także eleganckim designem – srebrna, metaliczna powierzchnia urządzenia została ozdobiona prawdziwym kryształkiem. Dzięki temu Crystal Flash Drive to dobry asystent zarówno w pracy i na biznesowych spotkaniach, jak i idealny pomysł na drobny, ale stylowy prezent.

Cena: 8 GB 59 Pln, 16 GB 79 Pln, 32 GB 139 Pln

blog comments powered by Disqus
Prestigio Crystal Flash Drives – krystaliczna pamięć
Autor: Łukasz