PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test BenQ W2700 - Projektor dla bardziej wymagających kinomaniaków

Measy U2A z Androidem 4.2.1

Measy U2A z Androidem  4.2.1

Firma Measy Electronics poinformowała o nowej wersji oprogramowania dla dwurdzeniowych dongli do Smart TV, oznaczonych jako U2A. Począwszy od drugiej połowy maja, urządzenia pracują pod kontrolą Androida w wersji 4.2.1. Dla użytkowników, którzy zakupili sprzęt wcześniej, przewidziano możliwość aktualizacji.

Android 4.2.1, w odniesieniu do wersji 4.1, którą wcześniej instalowano na Measy U2A, posiada kilka usprawnień. Przede wszystkim, umożliwia logowanie się wielu użytkowników, co może okazać się szczególnie przydatne, kiedy z telewizora korzysta cała rodzina. Ponadto, podstawową przeglądarką internetową został Google Chrome. Dodano także prostego antywirusa, który, przykładowo, może skanować wszystkie instalowane aplikacje.

Użytkownicy, którzy posiadają już Measy U2A, mogą samodzielnie dokonać aktualizacji. Proces ten jest bardzo prosty oraz przebiega stosunkowo szybko i bezproblemowo. Paczkę z aktualizacją można pobrać ze strony www.measypolska.pl, z sekcji Do pobrania. Znajduje się tam również krótka instrukcja instalacji.

Measy U2A to nowoczesny dongle do Smart TV, pracujący pod kontrolą wydajnego, dwurdzeniowego procesora RK3066, taktowanego zegarem 1,6GHz. Urządzenie oferuje łączność bezprzewodową w standardzie b/g/n, posiada port USB 2.0 oraz czytnik kart microSD. Może również współpracować z kamerą USB.

Measy U2A jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta. Jego sugerowana cena detaliczna wynosi 235 PLN brutto.

Prezentację wideo Measy U2A można zobaczyć pod adresem: www.youtube.com/watch?v=0dRSQV2szmk

Measy U2A

O firmie Measy Electronics Co., Ltd.
Measy to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku. Jest jednym z największych dostawców odtwarzaczy multimedialnych HD oraz kompaktowych klawiatur bezprzewodowych. Od początku stawia na pełne zrozumienie potrzeb użytkownika, nowe kierunki rozwoju oraz innowacyjność. Dzięki bogatemu doświadczeniu, potrafi trafnie odpowiedzieć na oczekiwania klientów, co z roku na rok jeszcze bardziej umacnia jej pozycję na światowych rynkach. Obecnie firma zatrudnia ponad 200 osób w swojej fabryce, w Chinach oraz w nowym centrum R&D, które mieści się w Korei Południowej. Miesięczna produkcja przekracza pół miliona sztuk, a produkty trafiają do kilkudziesięciu krajów na całym świecie, w tym także do Polski. Measy to technologia jutra dostępna dla każdego. Więcej informacji: www.measypolska.pl

blog comments powered by Disqus
Measy U2A z Androidem 4.2.1