PODPOWIEDZI:

Latem Twój laptop nie musi cierpieć – ZALMAN prezentuje niedrogą podstawkę chłodząca ZM-NC11

Latem Twój laptop nie musi cierpieć – ZALMAN prezentuje niedrogą podstawkę chłodząca ZM-NC11

W ofercie firmy ZALMAN pojawiła się podstawka chłodząca wyposażona w bardzo duży, 22-centymetrowy wentylator, który z łatwością poradzi sobie z obniżeniem temperatury laptopa w upalne dni. Najnowszy model, ZM-NC11, jest bardzo cichy - generuje zaledwie 17dB przy najniższych obrotach wentylatora. Cechuje go również atrakcyjna cena oraz bardzo niskie zapotrzebowanie na energię elektryczną, ponieważ zasilić go można z jednego portu USB.

Odpowiedni profil urządzenia zapewnia komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnej pracy na notebooku. Zalety korzystania z podstawki chłodzącej odkryją również gracze sieciowi, którzy z pewnością niejednokrotnie spotkali się z problemem przegrzewającego się laptopa, a równocześnie zwracają uwagę na wygodę, gdyż są szczególnie narażeni na zmęczenie wynikające z długotrwałej rozgrywki.

Model ZM-NC11 cechuje się stylowym designem, nawiązującym do efektownie wykonanej obudowy ZALMAN Z11. Podstawka ZM-NC11 przeznaczona jest dla notebooków 12-17”. Zastosowany w niej wentylator może pracować w zakresie od 620 do 720 obr./min (prędkość obrotowa regulowana pokrętłem; możliwość całkowitego wyłączenia przyciskiem On/Off). Warto dodać, że sprzęt wyposażono w 2 porty USB, aby użytkownik nie tracił gniazda USB w laptopie.

Zalman ZM-NC11

Podstawkę wykonano z czarnego, wytrzymałego plastiku. Zastosowano w niej także stalowe elementy. Do zestawu dołączony jest kabel USB.

Specyfikacja:

Model ZM-NC11 Kompatybilność z laptopami 12”-17” Wymiary 335 (D) x 445 (S) x 50mm (W) Materiały Plastik, stal Waga 1,15kg Średnica wiatraka 220mm Prędkość obrotowa wiatraka (liczba obrotów na minutę) 620-720 (regulowana potencjometrem, przycisk On/Off) Głośność chłodzenia 17-23,5dB Liczba portów USB 2

Gwarancja i cena:

Sugerowana cena detaliczna podstawki ZALMAN ZM-NC11 wynosi 99 zł brutto.

Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

blog comments powered by Disqus
Latem Twój laptop nie musi cierpieć – ZALMAN prezentuje niedrogą podstawkę chłodząca ZM-NC11