PODPOWIEDZI:

Volume series marki Canyon – akcesoria komputerowe w przystępnej cenie

Volume series marki Canyon – akcesoria komputerowe w przystępnej cenie

Canyon, marka designerskich produktów związanych z branżą IT, urządzeń peryferyjnych do komputerów, prezentuje linię produktową - Volume. Nowa seria marki Canyon to cała gama dobrej jakości akcesoriów komputerowych, prezentujących minimalistyczny design. Wśród nich można znaleźć kamerki internetowe, głośniki czy wygodne słuchawki wyposażone w mikrofon.

Volume series to praktyczne urządzenia, które razem tworzą kompletny zestaw przydatnych akcesoriów komputerowych. Optymalna funkcjonalność została tym razem ubrana w nowoczesną formę. Volume prezentuje zdecydowane, minimalistyczne kształty skomponowane w klasycznej czerni, którą urozmaicają srebrne lub pomarańczowe elementy.

Wśród urządzeń z serii Volume na uwagę zasługują na pewno trzy modele kamer internetowych, które wyposażono w 5 soczewek optycznych, czuły mikrofon czy takie funkcje, jak nagrywanie, zoom optyczny czy automatyczne przystosowanie do jasności. Praktyczny projekt pozwala z łatwością zainstalować je na monitorze komputera lub po prostu postawić na biurku. Jakość transmitowanego dźwięku i obrazu pozwala z przyjemnością korzystać z komunikatorów internetowych, takich jak Skype, a bardziej wymagających użytkowników zadowoli na pewno model CNR-FWC120FH, pracujący w trybie Full HD. Oprócz kamer internetowych linia Volume oferuje głośniki kompaktowe 2.0 CNR-FSP01, które prezentują oryginalny kształt – okrągłe czarno-srebrne głośniki wyróżniają się na tle innych urządzeń, a dzięki niewielkim rozmiarom można je wygodnie ustawić w dowolnym miejscu.

Canyon CNR-FWC120FH

Wśród akcesoriów komputerowych nie może oczywiście zabraknąć myszki. W nowej serii marki Canyon dostępne są dwa modele tych urządzeń – bezprzewodowa oraz tradycyjna, podłączana do komputera za pomocą kabla USB. Myszki prezentują nowoczesny kształt, który jednocześnie dobrze pasuje do dłoni, zapewniając komfort podczas pracy. W serii Volume można także znaleźć wygodne nauszne słuchawki z mikrofonem, dzięki którym można zarówno prowadzić rozmowy przez Internet, jak i po prostu posłuchać muzyki, ciesząc się czystym i pełnym brzmieniem. Do notebooka i zestawu akcesoriów niewątpliwie przyda się także plecak, w który będzie można to wszystko spakować. Nowa linia Canyon oferuje praktyczny model CNR-FNB01, który pomieści laptopa o rozmiarach do 15.6” oraz całą gamę gadżetów i innych drobiazgów, dzięki dodatkowym kieszeniom.

Seria Volume to kompletna oferta akcesoriów komputerowych, które zwiększają komfort pracy z komputerem i pozwalają w pełni wykorzystać jego bogate funkcje. Zaletą są również przystępne ceny i szeroka dostępność w sieciach sklepów wielkopowierzchniowych.

Ceny: CNR-FWC113 – 41 zł, CNR-FWC120H - 52 zł, CNR-FWC120FH – 80 zł, CNR-FSP01 - 29 zł, CNR-FMSOW01 - 34 zł, CNR-FMSO01 – 15 zł, CNR-FHS04 – 18 zł, CNR-FNB01 - 51 zł

blog comments powered by Disqus
Volume series marki Canyon – akcesoria komputerowe w przystępnej cenie