PODPOWIEDZI:

Sony dla Digital Signage – nowe monitory wielkoformatowe z serii S

Sony dla Digital Signage – nowe monitory wielkoformatowe z serii S

Nowe monitory Sony FWD-S55H2, FWD-S46H2 i FWD-S42H2 są uzupełnieniem serii S, która zdobyła już sobie grono zwolenników. Parametry tych urządzeń zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników - mają podświetlenie LED, wysoki poziom jasności, gwarantują znakomitą jakość obrazu oraz - co bardzo istotne w zastosowaniach Digital Signage - niski pobór mocy.

Rynek Digital Signage wykorzystywany wcześniej przede wszystkim do przekazywania ofert i reklam staje się obecnie coraz istotniejszym kanałem komunikacyjnym dla dowolnych treści. Rośnie zapotrzebowanie na urządzenia, które sprostają coraz wyższym wymaganiom. Monitory pojawiają się na uczelniach, w galeriach, w klubach fitness czy kinach. Muszą być dostosowane do potrzeb, czytelne bez względu na warunki otoczenia i skuteczne w przekazywaniu treści.

Przeznaczony do instalacji w miejscach publicznych model FWD-S55H2 wyświetla wyraźny obraz o jasności 1000 cd/m2. Działa stabilnie i niezawodnie w zastosowaniach sklepowych, medycznych i scenicznych. Modele FWD-S46H2 i FWD-S42H2 wyświetlają obraz o jasności 700 cd/m2. Wszystkie monitory z serii S zapewniają wysoki poziom jasności oraz kontrast 4000:1, nawet w dużych obiektach i miejscach jasno oświetlonych.

Sony FWD-S55H2

Podświetlenie LED nowych modeli zmniejsza pobór mocy o co najmniej 45% w przeliczeniu na jednostkę powierzchni w porównaniu z konwencjonalnymi modelami z podświetleniem CCFL firmy Sony. Umożliwia to wyraźne zmniejszenie kosztów bieżących.

Nowe Modele (FWD-S55H2, FWD-S46H2 i FWD-S42H2) są o co najmniej 20% cieńsze od konwencjonalnych urządzeń z podświetleniem CCFL firmy Sony, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdzają się w mniejszych sklepach. Bogaty zestaw złącz i wyjść zaprojektowano tak, żeby możliwa była płaska instalacja. Dzięki zastosowaniu paneli LCD i systemów chłodzenia klasy komercyjnej monitory te można instalować zarówno pionowo, jak i poziomo bez wpływu na poziom podświetlenia czy okres eksploatacji. Taka uniwersalność umożliwia tworzenie efektów wizualnych, dla których barierą są tylko granice kreatywności projektanta.

blog comments powered by Disqus
Sony dla Digital Signage – nowe monitory wielkoformatowe z serii S