PODPOWIEDZI:

Pralka Samsung Eco bubble i nawilżacz powietrza - nowa akcja promocyjna Samsunga

Pralka Samsung Eco bubble i nawilżacz powietrza - nowa akcja promocyjna Samsunga

Trwa właśnie nowa akcja promocyjna firmy Samsung. W okresie od 15 listopada do 31 grudnia 2013 r., każdy kto kupi wybrany model pralki Samsung Eco Bubble, otrzyma zupełnie za darmo wysokiej klasy nawilżacz powietrza firmy Bionaire.

Warunki otrzymania nawilżacza powietrza firmy Bionaire są bardzo proste. Po zakupie pralki samsung Eco Bubble, wystarczy jedynie w ciągu maksymalnie 30 dni wypełnić formularz na stronie internetowej www.prezenty.samsung.pl lub przesłać pocztą wypełniony formularz znajdujący się na odwrocie ulotki wraz z dowodem zakupu. Po tym zabiegu wystarczy jedynie czekać na kuriera, który dostarczy nam nawilżacz powietrza.

promocja samsung

Warto wspomnieć o owym nawilżaczu. Jest to dokładnie model Bionaire BU1400-050, a jego cena na rynku wynosi 190 zł. Dzięki niemu pozbędziemy się suchego, domowego mikroklimatu, który źle wpływa zarówno na skórę, oczy, jak i gardło w okresie jesienno-zimowym. Przez rozgrzane kaloryfery czy ciepłe powietrze z wentylacji, wilgotność powietrza w naszym domu jest dużo niższa od optymalnej. Dzięki nawilżaczowi powietrza szybko poczujemy się komfortowo, szczególnie że dodawany do pralek Samsunga model, jest estetyczny i elegancki, a może wyprodukować do 4 litrów zimnej pary dziennie.

Pralki Eco Bubble umożliwiają natomiast efektywne pranie w niskich temperaturach. Dzięki temu nasze ubrania nie stracą swojej jakości, a my zaoszczędzimy energię, a co za tym idzie pieniądze. Jest to rewolucyjna technologia na rynku pralek, która zbiera bardzo pochlebne opinie.

blog comments powered by Disqus
Pralka Samsung Eco bubble i nawilżacz powietrza - nowa akcja promocyjna Samsunga