PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Smartfony z najlepszym aparatem 2018 |TOP 5|

Samsung wprowadza nowy odtwarzacz blu-ray BD-E8300 z tunerem DVB-T

Samsung wprowadza nowy odtwarzacz blu-ray BD-E8300 z tunerem DVB-T

Model BD-E8300 z wbudowanym dyskiem twardym wzbogaca funkcjonalność telewizora o takie opcje jak nagrywanie i odtwarzanie filmów w wybranym czasie. Nowy blu-ray umożliwia także strumieniowe przesyłanie treści multimedialnych do tabletów, komputerów czy smartfonów. Dzięki funkcji Remote Access użytkownik uzyskuje zdalny dostęp do filmów i programów zgromadzonych na dysku urządzenia.

Nowy odtwarzacz blu-ray Samsung BD-E8300 wyposażony jest w wiele przydatnych funkcji. Jedną z nich jest Picture in Picture – obraz w obrazie. Opcja ta dzieli ekran telewizora na dwie części i umożliwia oglądanie dwóch kanałów równocześnie na jednym telewizorze. Możliwe jest także przeglądanie zasobów internetowych i oglądanie ulubionego programu telewizyjnego w tym samym czasie i na tym samym ekranie. Z kolei funkcja Dual Recording pozwala nagrywać dwa kanały jednocześnie.

Smart View w nowym odtwarzaczu BD-E8300 znacznie poszerza dostęp do treści dzięki aplikacji dostępnej na smartfonach i tabletach. Dzięki łączności bezprzewodowej i trybom Clone View oraz Dual View możliwe jest oglądanie telewizji w kompatybilnych z odtwarzaczem urządzeniach. Użytkownik może przenieść ten sam obraz z telewizora na drugi ekran lub oglądać zupełnie inny program, niż wyświetlany w telewizorze. Inną bardzo przydatną opcją jest Remote Access. Funkcja ta pozwala z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie przeglądać poprzez Internet filmy, które użytkownik zgromadził na dysku odtwarzacza Blu-ray.

Samsung BD-E8300

Nowe usługi Smart TV

Odtwarzacz BD-E8300 wyposażony jest w najnowszą wersję interfejsu Smart Hub. Dzięki temu każdy podłączony do niego telewizor zyska dostęp do setek aplikacji, w tym bogatej oferty widgetów w języku polskim. Użytkownicy mogą również korzystać z trzech nowych usług: Family Story, Fitness oraz Kids.

Album Family Story umożliwia zarządzanie kolekcjami cyfrowych fotografii i wyświetlanie ich na dużym ekranie. Zdjęcia mogą być wysyłane bezpośrednio z telefonów czy aparatów cyfrowych, nawet z odległych miejsc, np. z pobytu wakacyjnego. Możliwe jest także przesyłanie komunikatów lub prowadzenie rodzinnego kalendarza z wykorzystaniem smartfonów, tabletów lub komputera.

Aplikacja „Fitness” pozwala użytkownikom telewizorów Samsung Smart TV monitorować postępy w zakresie kondycji fizycznej. Umożliwia także bezprzewodowe podłączenie wagi Wi-Fi Body Scale w celu rejestracji pomiarów, a także wykorzystanie wbudowanej w telewizor kamery do stworzenia "wirtualnego lustra", które pozwoli korygować pozycję przy wykonywanych ćwiczeniach.

Sekcja „Kids” to bogactwo gier edukacyjnych i innej rozrywki dla dzieci, dzięki którym nauka i odkrywanie świata zmienią się we wspaniałą zabawę. Poprzez zmianę telewizora w nadzorowane przez rodziców interaktywne centrum nauki, Samsung wzbogaca czas, który dzieci spędzają przed ekranem.

Sugerowana cena detaliczna: 1799 zł

blog comments powered by Disqus
Samsung wprowadza nowy odtwarzacz blu-ray BD-E8300 z tunerem DVB-T
Autor: Łukasz