PODPOWIEDZI:

Philips Saeco Intelia One Touch Cappuccino

Philips Saeco Intelia One Touch Cappuccino

W kolekcjach wiosna/lato prezentowanych na wybiegach Mediolanu, Paryża i Nowego Jorku wyraźnie zaznacza się nowy trend sezonu: oto na scenę wkracza metal. Atuty tego materiału to przede wszystkim doskonała zdolność odbijania lub rozpraszania światła, solidność i prostota. Dzięki zastosowaniu nietypowych metalowych dodatków projektanci zachęcają nas do zatrzymania się w biegu i oddania się refleksji nad prawdziwą naturą rzeczy oraz dostrzeżenia ich podstawowych właściwości. Modele o prostej linii łączą w sobie ultranowoczesny połysk metalu oraz materiały kojarzące się z bezpieczeństwem i ochroną.

Wzornictwo automatycznego ekspresu do kawy Philips Intelia Metal One-Touch Cappuccino doskonale wpisuje się w nowe trendy. Posiada opcję mielenia ziaren bezpośrednio przed zaparzaniem, dzięki czemu perfekcyjnie wyważony aromat espresso lub kremowego cappuccino masz zawsze na wyciągnięcie ręki. Opcja regulacji mocy kawy, temperatury i czasu zaparzania umożliwia delektowanie się espresso zaparzonym zgodnie z indywidualnymi upodobaniami. Model Philips Intelia One Touch Cappuccino wyposażony jest w system spieniania mleka ze zintegrowanym pojemnikiem i opcją łatwego napełniania.

Philips Intelia Metal One-Touch Cappuccino jest łatwy w obsłudze i czyszczeniu (pojemnik na mleko nadaje się do mycia w zmywarce). Urządzenie posiada wyjątkowo intuicyjny interfejs użytkownika z kolorowymi ikonami oraz duży podświetlany wyświetlacz.

Dołączony do ekspresu Intelia Metal One Touch Cappuccino zestaw akcesoriów do konserwacji gwarantuje niezawodność i optymalną sprawność urządzenia niezależnie od upływu czasu, dzięki czemu użytkownik może zawsze delektować się doskonale zaparzonym espresso i cappuccino.

Philips HD8753 89

Dzięki doświadczeniu firmy Philips Saeco bez wysiłku wyczarujesz na bazie prawdziwego włoskiego espresso cappuccino, które zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Podobnie jak ekspresy Xelsis, Exprelia i Syntia Cappuccino, model Intelia One-Touch Cappuccino posiada certyfikat „Espresso & Cappuccino Perfetto by Philips Saeco” poświadczający wysoką jakość parametrów sensorycznych zaparzanej kawy. Oznacza to, że proces parzenia obydwu napojów spełnia surowe wymogi sensoryczne Philips Saeco, co potwierdza również certyfikat przyznany przez najbardziej zaawansowany włoski instytut analizy sensorycznej, założony w 1990 r. stowarzyszenie degustatorów Centro Studi Assaggiatori – Italian Tasters.

Przyznanie certyfikatu ekspresom Philips Saeco stanowi uhonorowanie osiągnięć firmy i potwierdza jej status wszechstronnego eksperta w dziedzinie zaparzania kawy.

Rekomendowane ceny detaliczne brutto:

HD8753/89 - Intelia Cappuccino Metal – 4299 PLN Model dostępny jest również w czarnej wersji kolorystycznej

HD8753/19 - Intelia Cappuccino Black – 3249 PLN

blog comments powered by Disqus
Philips Saeco Intelia One Touch Cappuccino