PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
MSI PS63 Modern - Recenzja lekkiego laptopa z dużą baterią

Laptopy w Świetnych Cenach + Drukarki za 1 zł #MegaOkazje w Media Expert

Laptopy w Świetnych Cenach + Drukarki za 1 zł #MegaOkazje w Media Expert

Ruszyła wielka akcja promocyjna Media Expert, podczas której klienci mogą zakupić okazyjnie laptopy, aby otrzymać dodatkową możliwość zakupu drukarki za 1zł. Akcja potrwa do północy 24 maja lub do wyczerpania zapasów.

Przed końcem promocji każdy zainteresowany ma szansę nabycia świetnych laptopów w wyjątkowo korzystnych cenach. Do każdego, objętego promocją zakupu, dołączana jest drukarka Brother HL-1112E, której aktualna wartość rynkowa to około 250 zł. Specjalnie dla naszych czytelników przyjrzeliśmy się  liście dostępnych produktów i wybraliśmy najbardziej opłacalne oferty.

Asus A556UQ


Asus A556UQ-XO386T - najatrakcyjniejsza oferta >>>


Najlepsza z nich to Asus A556UQ-XO386T - laptop, który jest wyposażony w Windows Hello, obsługę dotykową i cyfrowe pióro. Jest to idealny sprzęt do pracy lub dla starszych osób, które docenią w szczególności prostotę jego użytkowania. Oprócz tego znajdziemy tutaj wszystko to, co jest niezbędne w nowoczesnych, przenośnych komputerach, czyli Wi-fi, Bluetooth, wbudowaną kamerę, czytnik kart pamięci, złącza USB i wiele więcej.

HP 15-AY073NW


HP 15-AY073NW - najatrakcyjniejsza oferta >>>


Kolejną świetną okazją jest laptop HP 15-AY073NW, który jest wyposażony w procesor Intela  7 generacji, 8 GB RAM-u i 1 TB pamięci na dysku twardym. Oprócz standardowych funkcji i złącz ten sprzęt jest kompatybilny z Kensington Lock, co pozwala na przymocowanie go do czegoś ciężkiego, w celu zapobiegnięcia kradzieży. Dzięki temu jest to odpowiedni komputer do bibliotek, sklepów i biur. Trzeba pamiętać, że oferta obejmuje nie tylko dobrą cenę, ale także darmowy transport oraz dodatkową drukarkę za 1 zł.

Lenovo IdeaPad


Lenovo IdeaPad Y700-15ISK - najatrakcyjniejsza oferta >>>


Ostatnim z najciekawszych produktów jest Lenovo IdeaPad Y700-15ISK. Poza tym, że jest to sprzęt wart swojej ceny, z uwagi na jego świetną jakość to Media Expert zachęca nas do zakupu dodatkowymi bonusami. Nie licząc drukarki za złotówkę klienci dostają także najnowsze Halo Wars 2 oraz pakiet pięciu dodatkowych gier. Wymagający gracze, którzy szukają porządnego laptopa do grania, powinni szczególnie zainteresować się tym modelem. Jego aktualna cena to 4499 zł.

blog comments powered by Disqus
Laptopy w Świetnych Cenach + Drukarki za 1 zł #MegaOkazje w Media Expert