PODPOWIEDZI:

Torby Modecom Ohio - bezpieczny transport dla Twojego laptopa

Torby Modecom Ohio - bezpieczny transport dla Twojego laptopa

Firma Modecom poszerzyła swoją ofertę produktową o nową linię trzech klasycznych toreb na laptopy Modecom Ohio. Tym razem jest to propozycja skierowana dla osób szukających uniwersalnej i praktycznej torby w której mogliby transportować każdy komputer przenośny o przekątnej ekranu 15-17 cali.

Nowa seria toreb MODECOM została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu jak największej wygody użytkownikom podczas transportu komputerów przenośnych. Wszystkie torby z serii Modecom Ohio zostały wykonana z lekkiego i jednocześnie odpornego na uszkodzenia gatunku nylonu, co tym samych gwarantuje doskonałą ochronę przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi i atmosferycznymi komputera przenośnego.

cleveland

Aby zapewnić jak najwyższą ochronę transportowanego sprzętu główna zasuwana na zamek błyskawiczny komora została dodatkowo wzmocniona w specjalną przegrodą na komputer przenośny. Wewnątrz torby użytkownik znajdzie ponadto specjalną kieszeń, która umożliwia wygodne przenoszenie dokumentów oraz niezbędnych podczas pracy z laptopem akcesoriów, takich jak: zasilacz, myszka, czy głośniki. Dodatkowo użytkownik ma do dyspozycji zewnętrzne kieszenie w których umieszczone są przegródki na wizytówki oraz niezbędne w codziennej pracy przybory do pisania. Transport ułatwia wygodna i wytrzymała rączka oraz regulowany pasek na ramię.

Sugerowana cena MODECOM CLEVELAND – 49 PLN

Sugerowana cena MODECOM CLAYTON – 89,99 PLN

Sugerowana cena MODECOM CHEROKEE – 59 PLN

blog comments powered by Disqus
Torby Modecom Ohio - bezpieczny transport dla Twojego laptopa