PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najmocniejsze i najwytrzymalsze smartfony w 2018 roku

myphone A320 NEXT - kolejny Android na dwie karty SIM

myphone A320 NEXT - kolejny Android na dwie karty SIM

MyPhone – producent telefonów komórkowych, zaprezentował swój najnowszy telefon, model A320 NEXT. Smartfon działa w oparciu o system Android 1.6 Donut. Jego unikalnym atrybutem jest – jak na myPhone przystało - obsługa dwóch kart SIM jednocześnie.

Wykorzystanie wersji Donut 1.6 systemu operacyjnego Android umożliwiło implementację technologii Dual SIM, znanej z większości modeli myPhone. W przypadku myphone A320 NEXT pozwala ona np. na przeglądanie internetu lub ściąganie, czy wysyłanie wiadomości e-mail za pomocą jednej karty, przy jednoczesnej gotowości do odebrania połączenia przychodzącego na drugą kartę SIM. Rozwiązanie takie jest szczególnie interesujące dla osób chcących efektywnie zredukować koszty połączeń. Korzystając z atrakcyjnej taryfy na połączenia internetowe jednego operatora, możemy być jednocześnie dostępni pod stałym numerem abonamentowym. To rozwiązanie zainteresuje też wszystkich często podróżujących poza granice naszego kraju – połączenia internetowe w roamingu są nadal drogie, opłaca się więc w tym celu skorzystać z karty SIM lokalnego operatora, przy jednoczesnej dostępności pod stałym numerem telefonu.

myPhone A320 NEXT

Sercem myPhone A320 NEXT jest procesor Marvell PXA310, taktowany zegarem o częstotliwości 624 MHz.

Dotykowy, 3-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 240x400 pikseli pozwala na sprawną obsługę urządzenia, natomiast klawisze nawigacyjne pod ekranem ułatwiają korzystanie z niektórych funkcji tego smartfona. W modelu A 320 znalazło się wiele funkcji zwiększających jego walory praktyczne. Aparat cyfrowy wyposażony w matrycę o rozdzielczości 5 megapkseli umożliwia wykonywanie za pomocą NEXT-a wysokiej jakości zdjęć. Moduły Wi-Fi (802.11 b/g) oraz EDGE pozwalają na wykorzystanie urządzenia do sprawnego surfowania po internecie, czy odbierania i wysyłania wiadomości e-mail. Możliwość instalacji wielu aplikacji działających pod systemem Android, w połączeniu z multimedialnymi dodatkami, takimi jak radio FM z RDS-em, czy odtwarzacze plików audio i video sprawia, że funkcjonalność A320 NEXT wyraźnie wykracza poza możliwości dotychczas produkowanych telefonów ze znakiem myPhone. Urządzenie wyposażono też w moduł Bluetooth 2.0 (EDR), port USB, złącze kart micro SD i czujnik ruchu.

myPhone A320 NEXT

Akumulator litowo-jonowy o pojemności 1200 mAh pozwala na działanie urządzenia w stanie czuwania do 4 dni lub na przeprowadzenie do 5 godzin rozmów telefonicznych.

blog comments powered by Disqus
myphone A320 NEXT - kolejny Android na dwie karty SIM