PODPOWIEDZI:

Logitech G600 MMO Gaming Mouse – kontrola nad grą!

Logitech G600 MMO Gaming Mouse – kontrola nad grą!

Logitech prezentuje nowość z linii produktów G-Series: Logitech G600 MMO Gaming Mouse, wysoce konfigurowalną i intuicyjną myszkę, specjalnie zaprojektowaną dla graczy MMO. Kontroler posiada 20 przycisków – w tym 12 przycisków pod kciuk, podzielonych na dwie grupy po 6 przycisków, na precyzyjnie zaprojektowanym panelu – wszystkie są łatwo dostępne do wygodnego i bezwzrokowego nawigowania podczas szybkich akcji.

Dzięki trzem domyślnym profilom – dwóm dedykowanym rozgrywkom MMO oraz jednemu zarezerwowanemu dla pozostałych gier – urządzenie jest gotowe do akcji od razu po wyjęciu z pudełka, bez konieczności instalowania sterowników. Dodatkowo, rozwiązanie G-Shift podwaja liczbę aktywności, które można podpiąć pod którykolwiek z przycisków funkcyjnych. Jak wszystkie produkty G-Series, myszka G600 jest wyposażona w pełni programowalne przyciski, dzięki czemu gracze mogą tworzyć własne komendy i zachowywać te konfiguracje na wbudowanej pamięci urządzenia. Specjalnie wyprofilowany kształt myszki to wygodne podparcie dla dłoni gracza podczas wielogodzinnych rozgrywek MMO czy intensywnych starć jeden na jeden.

– Myszka Logitech G600 MMO Gaming Mouse jest owocem intensywych testów wykonanych przez doświadczonych graczy MMO – mówi Mark Starrett, senior global product manager w firmie Logitech. – Niezliczone godziny badań były skoncentrowane na zaprojektowaniu wygodnego i intuicyjnego panelu pod kciuk. Różnica w konstrukcji przycisków jest bardzo odczuwalna – ich kształt i rozmieszczenie sprawia, że gracze intuicyjnie i szybko uczą się nowego układu oraz unikają pomyłek podczas gry – dodaje.

Logitech G600 MMO Gaming Mouse

Dla dodatkowej personalizacji wprowadzono w pełni konfigurowalne podświetlenie RGB.

W G600 można wybrać jeden z 16 milionów dostępnych kolorów do podświetlania wybranego profilu, dzięki czemu zawsze będziesz wiedział jaka konfiguracja myszki jest aktualnie aktywna.
– Nowa myszka firmy Logitech jest jedną z najlepszych na rynku – i to nie tylko dlatego, że projektując ją wzięto pod uwagę wszystkie uwagi i sugestie graczy – powiedział Hal Hanlin, producent gry Rift – Jest tyle możliwości, by dogonić tempo gry Rift – akcja toczy się szybko, liczą się ułamki sekund, a przyciski funkcyjne w kontrolerze M600 dają graczom znaczną przewagę nad przeciwnikiem – dodał.

Ceny i dostępność

Logitech G600 MMO Gaming Mouse będzie dostępna w Europie na początku lipca 2012 r. w sugerowanej przez producenta cenie 339 PLN. Więcej informacji na temat nowego produktu znajduje się na stronie internetowej www.logitech.com lub na naszym blogu.

blog comments powered by Disqus
Logitech G600 MMO Gaming Mouse – kontrola nad grą!