PODPOWIEDZI:

Monitory Peiyinga – dobry sposób na umilenie podróży

Monitory Peiyinga – dobry sposób na umilenie podróży

Wakacje to czas wzmożonych podróży. Czasami dojechanie do celu zarówno dla rodziców jak i dla dzieci może być męczące. Dlatego warto zastanowić się nad zakupem sprzętu do samochodu, który sprawi, że nawet długa jazda upłynie w miłej atmosferze. Dobrym pomysłem będą tu monitory Peiyinga.

PY TH1071 to monitor o przekątnej 10,2 cala z wbudowanym odtwarzaczem DVD oraz transmiterem FM. Matrycę charakteryzuje wysoki poziom kontrastu i jasności oraz bardzo dobra rozdzielczość. Monitor wyświetla obraz w systemach PAL oraz NTSC. Rozległy kąt widzenia sprawia, że obraz, praktycznie z każdego miejsca w pojeździe, jest dobrze widoczny. Urządzenie zostało wyposażone w wbudowane złącze USB oraz czytnik kart pamięci SD/MMC/MS. Stąd też nie ma konieczności zabierania ze sobą masy płyt z bajkami czy filmami. Wystarczy zgrać je na pen drive. Transmiter FM umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku w głośnikach pojazdu poprzez radio samochodowe. Dodatkowym elementem jest nadajnik IR do bezprzewodowych słuchawek. Monitor z DVD odtwarza wiele popularnych formatów zapisu, tj: DVD/DVD-+R/DVD-+RW/CD-DA/CD-RW/MP3/VCD/SVCD. Cena monitora: 899 zł.

Peiying PY TH1071

Nieco mniejszy monitor to model PY TR7092 o przekątnej 9,2 cala, również montowany do podsufitki. Smukła obudowa wykonana z solidnego tworzywa gwarantuje jego trwałość i niezawodność. Monitor po złożeniu wygląda bardzo dyskretnie i nie rzuca się w oczy. PY TR7092 ma bardzo dobry kąt widzenia obrazu, możliwość zmiany systemu NTSC na PAL, wbudowany transmiter IR oraz jedno wejście wideo. PY TR7092 to estetyczny i atrakcyjny sposób na wzbogacenie samochodu o multimedia. Cena monitora 450 zł.

Dla właścicieli mniejszych samochodów lepszym wyborem będzie monitor montowany w zagłówku, z tyłu siedzenia. PY TH7088 o przekątnej 7 cali posiada wejście i wyjście video i audio. Ten model daje bardzo dużo możliwości połączeniowych. Podłączenie monitora do jednostki głównej, która wyposażona jest w DVD, TV lub odtwarzacz plików komputerowych przez wejścia znajdujące się od strony czołowej panelu, pozwala cieszyć się pełną swobodą pasażera i kierowcy. Oznacza to, możliwość jednoczesnego korzystania z, np. nawigacji przy projekcji filmów. Dzięki doskonałym parametrom oglądanie na monitorze PY TH7088 daje prawdziwa przyjemność. Matryca TFT-LCD wyświetla obraz w standardowym formacie 16:9, ale istniej możliwość przełączenia jej na tryb 4:3; paleta barw wynosi 128 tysięcy, ekran ma efektywną powłokę, która zapobiega odbiciom światła. Cena monitora 299 zł.

blog comments powered by Disqus
Monitory Peiyinga – dobry sposób na umilenie podróży