PODPOWIEDZI:

Samsung przedstawia GALAXY S4 Active: idealny towarzysz podróżników i osób aktywnych

Samsung przedstawia GALAXY S4 Active: idealny towarzysz podróżników i osób aktywnych

Samsung GALAXY S4 Active, został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu komfortu aktywnych użytkowników, którzy chcą pozostać w stałej łączności ze światem nawet podczas odkrywania najbardziej odległych miejsc – od niedostępnych górskich szczytów aż po rwące rzeki. Smartfon pozwala cieszyć się pełnią życia, zapewniając swobodę użytkowania bez ryzyka uszkodzeń, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Maksymalna wytrzymałość

Uwzględniając wymogi dynamicznego stylu życia, smartfon GALAXY S4 Active zaprojektowano tak, aby pomagał aktywnym użytkownikom zachować nieprzerwaną łączność podczas odkrywania i doświadczania otaczającego ich świata.

GALAXY S4 Active zapewnia potwierdzoną certyfikatem ochronę przed pyłem i wodą (IP67*), przez co nie trzeba go zostawiać w domu planując wypad na plażę lub całodniową wędrówkę po niedostępnych szlakach. W pełni szczelna obudowa chroni wnętrze smartfonu przed wnikaniem pyłów i wody, nawet podczas półgodzinnego zanurzenia na głębokości 1m. Wyposażony w wodoodporne gniazdo słuchawkowe GALAXY S4 Active umożliwia korzystanie ze słuchawek w warunkach nie tylko typowych, ale także bardziej ekstremalnych. Czy to podczas szalonego spływu górską rzeką czy na dnie basenu – wyjątkowa konstrukcja tego urządzenia pozwala utrwalać najciekawsze chwile, które dotąd pozostawały poza zasięgiem zwykłych smartfonów. (*IP – International Protection – oznacza ochronę przed wniknięciem ciał stałych oraz przed szkodliwym wpływem wody. Najwyższy stopień ochrony to IP68.)

Samsung GALAXY S4 Active 2

Dłuższa żywotność i imponujące osiągi

Aktywny styl życia wymaga znacznych nakładów energii, dlatego GALAXY S4 Active oferuje długotrwałą efektywność i komfort użytkowania.

Dzięki procesorowi Quad-Core 1.9 GHz i akumulatorowi 2600 mAh GALAXY S4 Active łatwo i precyzyjnie radzi sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami. Żywe kolory i rozdzielczość atrakcyjnego, 5-calowego ekranu Full HD TFT LCD (443 PPI) sprawiają, że granie w najnowsze gry ani wielogodzinne oglądanie filmów nie męczą wzroku. Natomiast za sprawą funkcji "Glove Touch" mróz nie stanowi już problemu, ponieważ dotykowy ekran można swobodnie obsługiwać w rękawiczkach.

8-megapikselowy aparat główny pozwala użytkownikowi z łatwością dzielić się na bieżąco najciekawszymi chwilami podróży. Zastosowany wyłącznie w GALAXY S4 Active tryb "Aqua Mode" skutecznie poprawia jakość i wyrazistość zdjęć oraz filmów wykonywanych pod wodą. Umieszczony z boku obudowy przycisk regulacji głośności można stosować do obsługi aparatu, dzięki czemu użytkownik ma szansę łatwo i szybko uruchomić odpowiednią aplikację, by na bieżąco zapisywać niepowtarzalne zdjęcie lub film. Ponadto, przytrzymując dłużej przycisk regulacji głośności można przekształcić lampę błyskową aparatu w wydajną latarkę LED, niezwykle przydatną w nocy lub w warunkach słabego oświetlenia.

Samsung GALAXY S4 Active 3

Bogatsze i pełniejsze doświadczanie życia

GALAXY S4 Active posiada płynny interfejs obejmujący szereg popularnych funkcji modelu GALAXY S4.

"S Travel (Trip Advisor)" zapewnia cenne wsparciepodczas podróży, dostarczając lokalnych informacji i porad, dzięki którym można się pewniej poruszać po nieznanym terenie. Z kolei "S Translator" to funkcja niezastąpiona podczas zagranicznych podróży: oferuje błyskawiczne tłumaczenie – tekstowe lub głosowe – poczty elektronicznej oraz smsów.

Interfejs aparatu zaprojektowano z myślą o intuicyjnym oraz interaktywnym utrwalaniu i udostępnianiu najważniejszych chwil. Użytkownik może korzystać z licznych trybów fotografowania, takich jak "Drama Shot" (pozwalające obserwować przebieg zdarzenia na serii połączonych zdjęć poklatkowych) lub "Sound & Shot" (rejestrujące jednocześnie dźwięk i obraz, aby jeszcze pełniej zapisać ulotne zdarzenie w formacie audio-wideo). Aplikacja "Story Album" gromadzi i sortuje wykonane smartfonem zdjęcia na osobistej osi czasu użytkownika, dodając informacje o lokalizacji lub o konkretnym wydarzeniu i tworząc w ten sposób uporządkowany fotoalbum. Szybką wymianę danych ułatwia funkcja "Group Play", pozwalająca współdzielić pliki muzyczne, zdjęcia, dokumenty i gry pomiędzy różnymi urządzeniami, m.in. GALAXY S4, GALAXY S4 mini, GALAXY Mega 6.3 i GALAXY Mega 5.8.

Funkcja "Samsung Smart Pause" umożliwia sterowanie ekranem przy pomocy wzroku. Podczas odtwarzania pliku filmowego urządzenie automatycznie zatrzyma film, gdy użytkownik odwróci wzrok od ekranu, a następnie błyskawicznie wznowi odtwarzanie, gdy użytkownik znów na niego spojrzy. Takie rozwiązanie pomaga oszczędzać energię i czas poświęcany na przewijanie. Dzięki "Air View" wystarczy zatrzymać palec nad ekranem, aby uzyskać szybki podgląd wiadomości, co również pozwala oszczędzać czas i ogranicza transfer danych. Funkcja "Air Gesture" umożliwia zmianę odtwarzanego utworu, przewinięcie widoku strony internetowej lub odebranie połączenia jednym gestem dłoni. "S Health"pomaga na bieżąco śledzić informacje dotyczące stanu zdrowia użytkownika. Po zastosowaniu akcesoriów S Health można monitorować takie parametry jak: puls, wagę ciała i fazy snu.

Samsung GALAXY S4 Active

Bogatsze treści i ulepszone usługi

GALAXY S4 Active oferuje konkurencyjne treści i usługi, zapewniające optymalny komfort i mobilność niezależnie od czasu i miejsca.

Korzystając z "Samsung Hub", użytkownicy zyskują dostęp do plików muzycznych, filmów, książek, gier i pasjonujących aplikacji edukacyjnych. Przy pomocy atrakcyjnego interfejsu, wzorowanego na współczesnych magazynach, można przeszukiwać różnorodne treści i usługi, a także w łatwy sposób kupować treści i zarządzać nimi z jednego konta Samsung Account. Inna funkcja, Samsung WatchON z transmisją podczerwieni, przekształca GALAXY S4 Active w pilot zdalnego sterowania obsługujący telewizory, wieże stereo i odtwarzacze DVD. Ponadto WatchON oferuje dostęp do szerokiej gamy treści rozrywkowych, m.in. do telewizyjnych transmisji na żywo, telewizji kablowej i filmów na życzenie. Całość dopełnia bogata oferta cyfrowych treści dostarczanych przez system elektronicznego przewodnika po kanałach (EPG). Kolejna unikalna funkcja – "ChatON" – ułatwia grupowe czatowanie, przesyłanie danych i wchodzenie w kreatywną interakcję przy wykorzystaniu zdjęć, odręcznych szkiców i wirtualnych postaci przesyłanych pomiędzy cyfrowymi urządzeniami. Aby dodatkowo poszerzyć możliwości wymiany treści, użytkownicy mogą skorzystać z opcji "Samsung Link" w celu wymiany i synchronizacji informacji zapisanych w różnych urządzeniach cyfrowych firmy Samsung.

GALAXY S4 Active trafi do sprzedaży wczesnym latem, w pierwszej kolejności w USA i w Szwecji. Urządzenie będzie dostępne w trzech kolorach: szarym (Urban Grey), niebieskim (Dive Blue) i pomarańczowym (Orange Flare). Dostępność może się różnić w zależności od rynku.

blog comments powered by Disqus
Samsung przedstawia GALAXY S4 Active: idealny towarzysz podróżników i osób aktywnych