PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
LG OLED55E9PLA - Najlepsza jakość w każdym calu

Panasonic spełnia marzenia konsumentów w Konkursie Życzeń

Panasonic spełnia marzenia konsumentów  w Konkursie Życzeń

Firma Panasonic zaprasza do udziału w Konkursie Życzeń. Każdy może zgłosić i uargumentować w 300 znakach dlaczego właśnie do niego powinien trafić wymarzony produkt Panasonic. Najciekawiej opisane życzenia zostaną spełnione. Jury będzie premiować przede wszystkim kreatywność i poczucie humoru.

Każdy uczestnik może zgłosić i uargumentować do 5 życzeń wybierając spośród dostępnych produktów objętych promocją. Opis każdego życzenia musi zmieścić się w maksymalnie 300 znakach.

W konkursie do zdobycia są najnowsze produkty Panasonic, w tym: telewizor plazmowy z serii VT50, multimedialny telewizor LED SmarTViera z technologią 3D, odtwarzacz płyt Blu-ray Disc, lodówka z serii F, aparat kompaktowy LUMIX, kamera Full HD.

Konkurs Zyczen Panasonic golarka

Zachęcamy wszystkich do spróbowania swoich sił w naszej najnowszej promocji konsumenckiej, czyli w Konkursie Życzeń. Stawiamy w niej na fantazję i pomysłowość. Z przyjemnością spełnimy najciekawsze marzenia naszych klientów i przekażemy im wymarzony sprzęt – mówi Iwona Burzyńska, Panasonic PR Manager Poland & Baltics.

Konkurs trwa do 31 lipca 2012. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie: https://www.panasonic.pl/html/pl_PL/W-2/9452222/index.html

blog comments powered by Disqus
Panasonic spełnia marzenia konsumentów w Konkursie Życzeń
Autor: Łukasz