PODPOWIEDZI:
- 600 zł Cash back na pralki Samsung w sklepie RTV Euro AGD

Nowa propozycja Techlandu - Symulator Prac Leśnych 2013 dostępny w serii Niesamowite Maszyny

Nowa propozycja Techlandu - Symulator Prac Leśnych 2013 dostępny w serii Niesamowite Maszyny

Seria Niesamowite Maszyny właśnie się rozrosła o kolejny tytuł. Symulator Prac Leśnych 2013 dostępny jest w całej Polsce w cenie 49,90 zł na platformę PC, w polskiej wersji językowej.

Seria Niesamowite Maszyny powiększa się o kolejną nowość – Symulator Prac Leśnych 2013. Gra stworzona przez firmę UIG Entertainment to symulacja zawierająca elementy strategii ekonomicznej.

Gra daje świetną okazję, aby przejąć kontrolę nad ogromną flotą autentycznych maszyn służących do wyrębu lasu. Dźwięk potężnych silników, trzask łamiących się drzew i odgłosy wielkich pił mechanicznych towarzyszą graczowi, który staje się zarządcą firmy zajmującej się wycinką drzew i obróbką drewna.

Do naszej dyspozycji trafią potężne maszyny, pilarki, rozdrabniacze i inne specjalistyczne sprzęty, Grę bez wątpienia uatrakcyjni zastosowanie silnika fizycznego PhysX, dzięki czemu zachowanie otoczenia i naszych maszyn będzie niezwykle realistyczne.

Symulator Prac Leśnych 2013

„Wielu z nas marzyło w dzieciństwie, by kierować potężnymi maszynami wyposażonymi w specjalistyczny sprzęt. My to marzenie spełniamy dzięki kolejnemu tytułowi z serii Niesamowite Maszyny. Fantastyczne doświadczenia z gry potęguje realistyczna fizyka powalanych drzew, jak również świetna grafika 3D.”– mówi Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

Mocnym elementem gry jest także zaawansowana grafika i spory obszar gry. Mamy możliwość pogrania także ze znajomymi z trybie multiplayer.

Niesamowite Maszyny: Symulator Prac Leśnych 2013 od dziś dostępny na rynku na platformę PC, w cenie 49,90 zł w polskiej wersji językowej.

O firmie Techland

Techland jest wiodącym polskim developerem gier na komputery PC i konsole oraz wydawcą gier i oprogramowania na terenie Polski. Firma rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku, zatrudniając obecnie 250 specjalistów we Wrocławiu, Warszawie, Ostrowie Wielkopolskim i kanadyjskim Vancouver. Produkty Techlandu odnoszą komercyjne sukcesy i cieszą się uznaniem graczy oraz recenzentów na całym świecie. Firma jest także właścicielem marki Shortbreak Studios oraz portalu legeo.pl.

blog comments powered by Disqus
Nowa propozycja Techlandu - Symulator Prac Leśnych 2013 dostępny w serii Niesamowite Maszyny