PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najprecyzyjniejsze myjki do okien |TOP 10|

AirLive N450R - 3T3R bezprzewodowy dwuzakresowy router N

AirLive N450R - 3T3R bezprzewodowy dwuzakresowy router N

Jeżeli szukasz urządzenia które posiada wyjątkowy design oraz jest ekonomiczne w użytkowaniu, najlepszym wyborem będzie bezprzewodowy router firm AirLive, model N450R. Ten dwuzakresowy router pozwala na przesyłanie danych z prędkością 450Mbps, posiada wejście USB, obsługuje modemy 3G, serwer Samba, FTP, oraz posiada wbudowaną funkcję Green Technology. Router również posiada wbudowane porty LAN oraz WAN.

Dwie częstotliwości jednocześnie

AirLive N450R tworzy bezprzewodową sieć na dwóch częstotliwościach, jest ona kompatybilna ze wszystkimi dostępnymi standardami (a/b/g/n). Dodatkowo urządzenie posiada wbudowane anteny 3T3R MIMO które pozwalają na osiągnięcie transferu rzędu 450Mb/s na częstotliwości 5GHz oraz 300Mb/s na częstotliwości 2,4GHz.

Beam Forming

Beam Forming to nowa technologia przesyłania sygnału bezprzewodowego która pozwala na zwiększenie zasięgu w wielopoziomowych domach oraz biurach. To rozwiązanie jest najbardziej opłacalne dla miejsc, gdzie występuje dużo kondygnacji oraz dużo ścian, ta technologia pozwala na osiąganie dużych prędkości oraz szerokiego zasięgu wewnątrz budynków.

Bezprzewodowe tryby pracy

Router AP

W tym trybie, AP zachowuje się jak normalny bezprzewodowy router. Możesz połączyć się z Internetem poprzez ADSL lub modem poprzez port WAN.

Tylko AP

W tym trybie AP zachowuje się jak centralny hub dla sieci bezprzewodowej.

Repeater WDS

Użyj tego trybu by zwiększyć zasięg sieci z innego AP/routera. Zdalny AP/ruter musi również obsługiwać WDS.

N450R

Tylko WDS

Użyj tego trybu by bezprzewodowo podłączyć lokalną sieć LAN ze zdalną siecią LAN.

Adapter

W tym trybie, AP60 zachowuje się jak bezprzewodowa karta, która pozwala na połączenie się ze zdalnym ruterem lub AP

Serwer plików

Wbudowana funkcja FTP pozwala na zarządzanie plikami. Możesz oszczędzić pieniądze oraz energię, ponieważ nie potrzebujesz kompletnego serwera PC.

Video Bridge / Most wideo

Bezprzewodowa szybka sieć 450Mb/s oraz szybki dostęp do Internetu pozwolą Ci się cieszyć wieloma aplikacjami. Jednocześnie korzystaj z xBoxa, graj on-line, ściągaj aplikacje oraz strumieniuj obraz IPTV.

Kamery Plug-n-Play

By instalacja kamer była jak najprostsza oraz najszybsza, AirLive N450R oferuje aplikację dla kamer IP PnP. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz się martwić konfiguracją urządzeń, skup się na samym obserwowaniu.

Harmonogram ściągania plików

Dzięki wbudowanemu harmonogramowi użytkownik jest w stanie ustawić kolejkę ściąganych plików wg czasu, dnia lub miesiąca – to rozwiązanie pozwala oszczędzić energię oraz zwiększyć wydajność systemu.

Tryb kombo 3G oraz powiązanie ze smartfonem

N450R obsługuje tryb kombo 3G, pozwala on na wykorzystanie łącza internetowego poprzez sieć 3G jako zapasowego w przypadku, gdy nasze stałe łącze przestanie funkcjonować. Dodatkowo, urządzenie posiada funkcję udostępniania połączenia Internetowego bezpośrednio ze smartfona – wystarczy podpiąć telefon do portu USB i już można się cieszyć Internetem w sieci bezprzewodowej.

blog comments powered by Disqus
AirLive N450R - 3T3R bezprzewodowy dwuzakresowy router N
Autor: Łukasz