PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Urządzenia od OnePlus Otrzymują Nougata!

Urządzenia od OnePlus Otrzymują Nougata!

Nadszedł dzień, w którym ten Azjatycki producent postanowił uraczyć swoich klientów najnowszym systemem od wujaszka Google'a! Nie obyło się bez drobnych problemów czy opóźnień, ale czy było warto czekać? Sam system ma kilka pozytywnych elementów, które zaraz przytoczymy!

Wreszcie nadeszła ta chwila, z którą pojawia się możliwość zaktualizowania systemu operacyjnego znajdującego się w urządzeniu OnePlus 3 oraz OnePlus 3T! Ten ostatni z początku miał pojawić się z Nougat'em, jak tylko zostanie wyjęty z pudełka. To jednak się nie stało i przyszło na tę chwilę nam zaczekać. Warto było?

Chcesz być stale poinformowany(-a)? Spójrz na nasz najnowszy VideoNews!

oneplus 3t

Wraz z aktualizacją do siódmej odsłony Androida, zmianie uległo kilka elementów. Do takowych zaliczyć możemy m.in.: nowy wygląd powiadomień, nowy wygląd ustawień, funkcja multi-window, nowa forma powiadomień dostarczonych treści, możliwość zmiany ustawień DPI, możliwość edycji ikon belki powiadomień oraz usprawnienie szelfu personalizacji.

oneplus 3t tył

Przyzwoity smartfon w relatywnie niskiej cenie?

Zmian dokonanych na systemie jest sumarycznie niewiele, a zmiany jakie dostrzeżemy znajdują się w sferze drobnych. Tak czy inaczej, z pewnością wielu z Was ucieszy sam fakt pojawienia się jej. Zarówno posiadacze OnePlus 3 jak i OnePlus 3T, powinni otrzymać informacje o możliwości zaktualizowania oprogramowania swojego urządzenia. 

oneplus 3t front i tył


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

Czy warto? Zawsze. Tego typu update'y nie obejmują jedynie drobnych zmian wizualnych, ale także usunięcie wadliwych błędów w kodzie os-u, które mogą stać się prostą drogą do złamania zabezpieczeń, a w efekcie czego, kradzieży istotnych dla nas danych. Dlatego też, gorąco zachęcam do pobierania oraz do komentowania owego wydarzenia w komentarzach i na naszym forum. Nie zapomnijcie również o pozostawienie łapki! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Urządzenia od OnePlus Otrzymują Nougata!