PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Latające Magazyny i Mass Effect: Andromeda - VideoNews#86

Latające Magazyny i Mass Effect: Andromeda - VideoNews#86

Witajcie w Nowym Roku. Jak wam minął Sylwester? Dziś w zastępstwie za Szakala. opowiem wam o paru najciekawszych newsach z ostatniego tygodnia.

Latające magazyny Amazona

Na pewno słyszeliście o planie Amazona, by paczki z zakupami na ich serwisie były dostarczane przez drony. Nie dość, że w połowie grudnia spółka założona przez Jeffa Bezosa zaprezentowała popularne wideo, w którym do jednej z mniejszych angielskich miejscowości dron udanie dostarcza przestłkę to jeszcze parę dni temu udało się dotrzeć do wniosku z planem latającego magazynu, który Amazon złożył do urzędu patentowego w grudniu trzy lata temu, a patent został przyznany w kwietniu 2016. Zoe Levitt, która dotarła do tej informacji i potwierdziła swoje odkrycie rozrysowała i opublikowała na swoim twitterze schematyczny rysunek, który przedstawia działanie tych magazynów, które mają wznosić się na wysokość 45 000 stóp a z ich pokładu mają wylatywać drony docierające do klientów. Naprawdę bardzo interesujący pomysł.


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

Plan latających magazynów

AUTOPILOT TESLI PRZEWIDUJE WYPADKI

W zeszłym tygodniu został opublikowany krótki, trwający zaledwie minutę filmik, na którym autopilot w samochodzie Tesli przewidział wypadek na sekundę przed kolizją. W październiku amerykańska Tesla poinformowała, że najnowsze samochody są wyposażone nie tylko w kamery śledzące otoczenie ale również posiadają radar, który ma pozwolić autopilotowi śledzenie otoczenia min. podczas niekorzystnych warunków pogodowych. Jak widać na materiale samochód uruchomił na sekundę przed zdarzeniem alarm i hamulce awaryjne, przez co uniknął wypadku.


Zestaw 108 Kluczy!!! Idealny Prezent dla Mężczyzny

Samochód Tesli

QUALCOMM MUSI ZAPŁACIĆ

Koreańska Komisja Uczciwego Handlu nałożyła na firmę Qualcomm grzywnę wynoszącą 853 mln dolarów. Po trzy letnim śledztwie uznano, że twórcy mikroprocesorów serii Snapdragon stosują nieuczciwe praktyki biznesowe, które prowadziły do monopolizacji rynku procesorów mobilnych.


Qualcomm ma możliwość odwołania się od tej decyzji w przeciągu 60 dni i prawdopodobnie tak się zachowa, lecz nie jest to pierwszy taki przypadek tej firmy bo w 2015 roku Chiny nałożyły podobną karę ale wysokości 970 mln dolarów.

Procesor Snapdragon

nowe wieści o Mass Effect: Andromeda

Na koniec spieszę do was z informacją, że BioWare ujawniło datę kiedy będziemy mogli zobaczyć gameplay ich najnowszej produkcji, której data premiery nie jest jeszcze znana - czyli Mass Effect: Andromeda. Prezentacja rozgrywki ma się odbyć czwartego stycznia na przyszłotygodniowych targach CES podczas pokazu Nvidii. Niestety nie podano więcej szczegółów prócz jednego tweeta na oficjalnym profilu Mass Efect.


Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź

MF ANDROMEDA

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Latające Magazyny i Mass Effect: Andromeda - VideoNews#86