PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Epson EH-TW7400 - Profesjonalny projektor do kina domowego

Projektory instalacyjne Casio XJ-H2600 oraz XJ-H2650 do szerokiej gamy zastosowań

Projektory instalacyjne Casio XJ-H2600 oraz XJ-H2650 do szerokiej gamy zastosowań

Najnowsza propozycja CASIO to modele XJ-H2600 oraz XJ-H2650 - urządzenia o znakomitych parametrach: rozdzielczości WXGA (1.280 x 800 punktów) i jasności 3.500 ANSI lumenów z technologią źródła światła Laser&LED;, która nie zawiera rtęci i zapewnia czas pracy wynoszący nawet 20.000 godzin. Projektor jest dedykowany do profesjonalnych zastosowań, średnich sal konferencyjnych oraz Digital Signage - na co pozwala praca w trybie 24/7. Atutem tego urządzenia są ciekawe funkcje, takie jak: możliwość ustawienia własnego ekranu startowego, blokada przed niepożądanym dostępem do funkcji projektora, energooszczędny system sterowania jasnością oraz możliwość przesyłania prezentacji ze smartphonów i pamięci USB. Projektory Casio wyposażono również w polskie menu.

CASIO XJ-H2650 jest dobrze przygotowany do szerokiej gamy zastosowań - oprócz znakomitych parametrów pozwala m.in. na pracę w trybie 24/7. Projektor jest wyposażony w inteligentny, energooszczędny system sterowania jasnością. Czujniki światła pomagają automatycznie dostosować poziom jasności projekcji do warunków otoczenia. Prezentacje można prowadzić ze Smartphona (MobiShow App) czy innego mobilnego urządzenia, a także z pamięci USB albo z komputera, korzystając z łączności bezprzewodowej WLAN. CASIO XJ-H2650 jest projektorem 3D-Ready, a korzystając z opcjonalnego wskaźnika (pióra interaktywnego) można w czasie rzeczywistym pisać, przewijać czy rysować po wyświetlanym obrazie np. podczas prowadzenia prezentacji. Urządzenia wyposażono w możliwość wyboru własnego logo startowego oraz polski język menu projektora.

CASIO XJ-H2600

Projektor CASIO XJ-H2600 gwarantuje ten sam, bogaty zestaw funkcji co model XJ-H2650 z wyjątkiem projekcji bezprzewodowej (WLAN, połączenie ze smartfonem), wyświetlania obrazu z pamięci USB oraz możliwości łączenia z piórem interaktywnym.

Projektory CASIO korzystają z hybrydowej technologii emisji światła w postaci lasera i diod LED – tzw. Laser& LED. Lampy te nie zawierają szkodliwej dla środowiska rtęci. Ze względu na wysoką jasność obrazu, projektory są przeznaczone do prowadzenia prezentacji w dużych salach konferencyjnych. Dzięki technologii Laser&LED, urządzenia mogą pracować bezawaryjnie przez 20.000 godzin, co wystarcza na przeprowadzenie np. 10.000 dwugodzinnych prezentacji! Zastosowanie tej technologii emisji światła ma nie tylko znaczenie dla ochrony środowiska, co jest bardzo istotne ze względu na dużą szkodliwość rtęci, ale także oszczędza czas i koszty związane z koniecznością wymiany tradycyjnych lamp rtęciowych.

blog comments powered by Disqus
Projektory instalacyjne Casio XJ-H2600 oraz XJ-H2650 do szerokiej gamy zastosowań
Autor: Łukasz