PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

Nowe blendery Kenwood Triblade

Nowe blendery Kenwood Triblade

Lepiej, szybciej, czyściej. Tak pracują blendery ręczne Kenwood Triblade, które już od roku towarzyszą Polakom w ich kuchennych zmaganiach. Nazwa Triblade oznacza trzy dłuższe ostrza, które szybko i dokładnie rozdrobnią oraz zmiksują składniki. Zabiegana mama, zapracowany singiel czy zawodowy kucharz znajdą w blenderze Triblade sojusznika w kuchni.

Dzięki szerokiej gamie akcesoriów Kenwood Triblade okaże się pomocny w przygotowaniu wielu potraw, od zupek dla dzieci, ciast, sosów, koktajli po sałatki.
W zestawie podstawowym znajdziemy odporną na wysokie temperatury i przebarwienia metalową końcówkę, wyposażoną w trzy ostrza. Dzięki swojej długości (19 cm) możemy nią miksować w głębokich naczyniach. Do miksowania na patelni przyda się nam końcówka Big Foot, której szeroka stopa zadba o to, aby nie zachlapać kuchenki, blatu ani kucharza podczas pracy. Teraz można zmiksować sos od razu na patelni bez konieczności przelewania składników do wyższego naczynia.

Kenwood Triblade

Końcówka Masher przygotuje jedwabiście gładkie puree z ziemniaków, marchwi, buraków czy zielonego groszku. Szczególnie przydatny okaże się więc dla rodzin z małymi dziećmi oraz dla osób starszych. Dzięki trzepaczce szybko ubijemy jajka na puszystą pianę, aby przygotować wyśmienite omlety, suflety lub kremy do deserów. Ostre ostrza szatkownicy rozdrobnią mięsa, warzywa, a nawet orzechy. Szatkownica blendera Triblade wyposażona jest w półlitrowy pojemnik, który uchroni nas od płaczu podczas szatkowania nawet większej ilości cebuli. Antypoślizgowa podstawka pojemnika służy również jako jego szczelna przykrywka, dzięki czemu nadwyżki rozdrobnionej żywności lub przygotowane wcześniej produkty możemy schować do lodówki. Ten sam system został zastosowany przy projektowaniu kielicha blendera, który ponadto został wyposażony w podziałkę, aby móc odmierzać składniki bezpośrednio, nie brudząc niepotrzebnie innych naczyń. Zimą przygotujemy w kielichu rozgrzewający krem z soczewicy, latem gazpacho ze świeżych pomidorów lub koktajl owocowy truskawkowy.

Kenwood Triblade

Na brak kulinarnych inspiracji Triblade również przygotował rozwiązanie. Na stronie www.triblade.pl znajdziemy proste, szybkie przepisy dostosowane do polskich produktów i spełniające potrzeby całej rodziny. Blendery Triblade dostępne są w kilku gotowych zestawach. Sugerowana cena detaliczna zależy do zestawu , od około 190 do 350 złotych brutto.

Specyfikacja techniczna. Model Kenwood HB724

 • Moc: 700W
 • 3 ostrza ze stali nierdzewnej
 • 2 prędkości z przyciskiem „turbo”
 • Wyjmowane ostrze ze stali nierdzewnej
 • Akrylowy kielich o poj. 0.75L z rączką i pokrywką
 • Metalowa końcówka do miksowania
 • Końcówka Big Foot do miksowania w dużych naczyniach
 • Trzepaczka
 • Końcówka Masher do przygotowywania puree
 • Szatkownica
 • Waga 1,98 Kg
 • Gwarancja 2 lata
blog comments powered by Disqus
Nowe blendery Kenwood Triblade