PODPOWIEDZI:

SAPPHIRE Radeon HD 7970 TOXIC i Vapor-X już wkrótce w sprzedaży

SAPPHIRE Radeon HD 7970 TOXIC i Vapor-X już wkrótce w sprzedaży

W związku z oficjalną premierą Radeonów z serii HD 7970 GHz Edition opartych na ulepszonym rdzeniu Tahiti - XT2, firma SAPPHIRE informuje, że jej autorskie karty stworzone na bazie tego unowocześnionego i jeszcze bardziej wydajnego procesora graficznego pojawią się na rynku w przeciągu najbliższych kilku tygodni.

Decyzja o przesunięciu oficjalnych premier długo wyczekiwanych kart graficznych wynika z dążenia firmy SAPPHIRE do dostarczania użytkownikom najwyższej jakości, dopracowanych produktów. W okresie wakacyjnym zaprezentowane zostaną Radeony HD 7970 w doskonale znanych wersjach TOXIC oraz Vapor-X. Warto podkreślić, że SAPPHIRE Radeon HD 7970 TOXIC będzie pierwszą kartą z tej edycji w rodzinie HD 7000. SAPPHIRE HD 7970 TOXIC to produkt skierowany do najbardziej wymagających użytkowników, którzy jeszcze bardziej chcą zwiększyć możliwości fabrycznie podkręconej karty.

SAPPHIRE Radeon HD 7970 TOXIC

Z kolei SAPPHIRE HD 7970 Vapor-X to propozycja dla osób ceniących sobie nie tylko bardzo wysoką wydajność, ale również oczekujących szczególnie cichej pracy coolera karty graficznej, a także kładących nacisk na jej niskie temperatury pracy. Pełne specyfikacje obu produktów zostaną udostępnione wkrótce.

blog comments powered by Disqus
SAPPHIRE Radeon HD 7970 TOXIC i Vapor-X już wkrótce w sprzedaży