PODPOWIEDZI:

Nowy aparat BenQ AE220 – kreatywność i styl

Nowy aparat BenQ AE220 – kreatywność i styl

BenQ zaprezentował najnowszy model 16 megapikselowego aparatu cyfrowego AE220, oferujący łatwy tryb wykonywania zdjęć z funkcjami-gadżetami, które dodatkowo urozmaicają wygląd fotografii.

Nowa cyfrówka BenQ została zaprojektowana dla osób, które lubią zabawę z fotografią, doceniają funkcje pozwalające im stworzyć ciekawe artystycznie zdjęcia z dodanymi elementami graficznymi do zabawnego ubarwiania i przekształcania fotografii. Model AE220 oferuje funkcję 4-LOMO, tworzenia stylowych i klimatycznych zdjęć z modnego obecnie w fotografii nurtu lomografii. Funkcja Toy to możliwość fotografowania małych i bardzo małych przedmiotów w efekcie tworzenia profesjonalnych zdjęć miniaturowego świata. Color Accent, pozwala na selektywne wybranie określonych barw, przy zamianie reszty kolorów na odcienie szarości. Dodatkowo, FishEye doda do zdjęć efekt „rybiego oka”.

BenQ AE220 2

Najnowszy aparat cyfrowy BenQ – AE220 daje użytkownikom nieograniczoną inwencję twórczą. Już sam wygląd i wykonanie aparatu daje uczucie luksusu.

Do pozostałych cech AE200, które warto wymienić należą – tryb panoramiczny, funkcje: Advanced Smart Scene, HDR, Speedy Burst oraz Self/ Love Portrait., Panorama. BenQ AE220 może rejestrować filmy w rozdzielczości do 720p, wyposażony jest w wyświetlacz LCD o przekątnej 2,7” 230 000 pikseli, szerokokątny obiektyw 26 mm z przysłoną do F3.2(W) - 6.4(T), funkcję zdjęć SuperMacro od 5cm oraz 5-krotny zoom optyczny. Zdjęcia można wykonywać również przy słabym oświetleniu z czułością do ISO6400 ANSI lumenów.

BenQ AE220

Aparat dostępny jest w kolorze srebrnym.

BenQ AE220 dostępny jest w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 299 zł (z VAT). Gwarancja 2 lata door-to-door

blog comments powered by Disqus
Nowy aparat BenQ AE220 – kreatywność i styl