PODPOWIEDZI:

Natec SQUID - Minimalizm i elegancja

Natec SQUID - Minimalizm i elegancja

Natec SQUID to wysokiej jakości bezprzewodowa mysz laserowa, która została zaprojektowana z myślą o użytkownikach komputerów przenośnych. Minimalistyczny design, smukła powierzchnia oraz tryb hibernacji ma oczarować przyszłych użytkowników tego gryzonia.

Natec, producent akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej wprowadził na polski rynek nowego gryzonia z o nazwie Squid. Mysz wyróżnia się spośród wielu modeli na rynku eleganckim, minimalistycznym designem. Mimo dość płaskiej konstrukcji, trzyma się ją wygodnie nawet przez dłuższy czas pracy. Laserowy sensor o maksymalnej rozdzielczości 1600 dpi, gwarantuje wysoką precyzję działania i komfort pracy. Dzięki bezprzewodowej technologii 2,4GHz RF, mysz oferuje zasięg działania nawet do 10 m.

Squid zaprojektowano z myślą o użytkownikach komputerów przenośnych. Dzięki małym gabarytom można ją z łatwością schować w małej przegródce torby na laptopa. Nano odbiornik odpowiedzialny za komunikację z kontrolerem można na stałe zainstalować w porcie USB bez potrzeby wyciągania go podczas transportu. Dodatkowo Squid została wyposażona we wskaźnik rozładowania baterii. Kiedy mysz jest nie używana automatyczne przechodzi w stan hibernacji. W ten sposób żywotność baterii znacznie się wydłuża.

1

Squid to z pewnością ciekawa propozycja dla estetów, którzy od tego typu peryferiów wymagają nie tylko funkcjonalności ale i oryginalnego, eleganckiego wyglądu. Na rynku dostępna jest wersja w kolorze białym i czarnym. Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora wynosi 75 zł.

2

Cechy produktu:

  • super precyzyjny sensor laserowy
  • elegancki, minimalistyczny design
  • duży zasięg działania, nawet do 10m (2,4GHz RF Technology)
  • nano odbiornik
  • dynamiczna zmiana rozdzielczości 800DPI/1600DPI
  • wskaźnik rozładowania baterii oraz tryb hibernacji
  • 4 przyciski
  • zasilana 2 bateriami AA (w zestawie)
blog comments powered by Disqus
Natec SQUID - Minimalizm i elegancja