PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

IFA 2017 - Gogle Mieszanej Rzeczywistości od Lenovo

IFA 2017 - Gogle Mieszanej Rzeczywistości od Lenovo

Wirtualna rzeczywistość to szał ostatnich miesięcy. Nie każdy miał jeszcze okazję jej zasmakować, a producenci prześcigają się w ulepszaniu swoich produktów. Na scenę VR swojego zawodnika wprowadza Lenovo.

Nowy wymiar rozrywki

Od wielu lat gracze marzą o pójściu krok dalej - odrzuceniu myszki i klawiatury, zagłębieniu się w rozgrywkę jeszcze bardziej. Od niedawna jest to możliwe, wszystko dzięki technologii wirtualnej rzeczywistości. Obecnie na rynku znajdziemy kilka wartych uwagi modeli, lecz ich ceny bywają zaporowe. W ramach trwających targów IFA 2017, Lenovo zaprezentował nowy produkt - Lenovo Explorer.

Gogle od Lenovo w pełnej okazałości.Lenovo Explorer to gogle mieszanej rzeczywistości w środowisku Windows. Eksperci określają urządzenie jako jedno z najważniejszych udoskonaleń komputerów od kilkunastu lat. Produkt nie ma być odrębnym gadżetem do rozrywki - Explorer ma stanowić swoiste rozszerzenie komputera, które umożliwi użytkownikom na wykonywanie ulubionych czynności w ciekawszy sposób. Wyobraźcie to sobie - oglądanie filmów 360 stopni, sesje w grach i holograficzne podróże po świecie. Gogle umożliwiają nawet pracę w pakiecie Microsoft Office!

Praca na goglach od Lenovo to czysta przyjemność!

Jednym z ważniejszych udogodnień urządzenia jest swobodne i naturalne poruszanie. Wiele modeli oferuje już rejestrowanie ruchu użytkownika, jednakże większość z nich wymaga stosu kabli i rozstawienia specjalnych sensorów. Problem ten znika z Lenovo Explorer, gdyż mają one wbudowane mechanizmy śledzące położenie użytkownika. Konfiguracja urządzenia przebiega szybko - wystarczy podłączyć przewód od gniazda USB i wyjścia HDMI. Co najważniejsze, praktycznie nie ogranicza nas platforma. Gogle funkcjonują na wielu komputerach i laptopach, również tych starszych.

Zabawa w goglach może trwać wiele godzin.Gogle umożliwiają poruszanie się na obszarze 3,5 m x 3,5 m. Jest to duża przestrzeń, która pozwoli na swobodne podskakiwanie, rzucanie się do przodu czy kucanie. Dzięki zaawansowanym systemom nie musimy co chwila korygować pozycji. Urządzenie obsługuje wiele materiałów w wysokiej jakości, np. HoloTour i Hello Mars. Ponadto, nie ogranicza nas mała liczba dostępnych materiałów. W sklepie Microsoft znajdziemy ponad 20 000 dostosowanych aplikacji. Dzięki nim, możemy zwiedzać Machu Picchu w czasach świetności, eksplorować świątynie Inków, przeżyć “7 minut strachu” podczas lądowania łazika NASA na Marsie czy zobaczyć mecz sportowy na żywo z 360-stopniową perspektywą. Gogle obsługują również nagrania 4K.

Przenieś się w wymarzone miejsce na ziemi dzięki goglom Lenovo Explorer


Gogle będą dostępne już w nadchodzących tygodniach. Ceny produktu sięgają 449 USD.


Galeria IFA 2017

Jakie karty graficzne są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kart graficznych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które karty graficzne warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1ZOTAC GTX 1060 3GB AMP EDITION ZOTAC GTX 1060 3GB AMP EDITIONBest of the best!
2Sapphire Pulse Radeon RX 570 4GB Sapphire Pulse Radeon RX 570 4GB Sprawdź sam
3ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti Mini ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti Mini Ten ma niezłą cenę!
4Sapphire Pulse Radeon RX 560 2 GB Sapphire Pulse Radeon RX 560 2 GB Polecany model
5Gigabyte GeForce GTX 1050 D5 2GB GDDR5 128 bit Gigabyte GeForce GTX 1050 D5 2GB GDDR5 128 bit Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Kart Graficznych do 1000 zł

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
IFA 2017 - Gogle Mieszanej Rzeczywistości od Lenovo