PODPOWIEDZI:

Cztery nowe mini-PC ZBOX od ZOTAC - pasywne chłodzenie i spora wydajność

Cztery nowe mini-PC ZBOX od ZOTAC - pasywne chłodzenie i spora wydajność

Firma ZOTAC znana jest głownie z produkcji kart graficznych i wydajnych komputerów typu mini-PC. Na rynku pojawiły się właśnie cztery nowe mini-PC ZBOX z pasywnym chłodzeniem. Ich premiera miała miejsce na targach Computex 2014. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się o nich więcej.

ZOTAC na targach Computex 2014 zaprezentował cztery mini-PC ZBOX nano z nowej serii C. Wyróżniają się one przede wszystkim pasywnym systemem chłodzenia. Są tu też wysokowydajne procesory 4-tej generacji Intel Core i3, i5 i Celeron lub APU AMD A6.

Nowe mini-PC z serii C to unikalny design i konstrukcja. Góra i boki obudowy ZOTAC ZBOX nano serii C posiadają unikalny wzór plastra miodu. Łącząc to z dużym wewnętrznym radiatorem, uzyskujemy w efekcie znakomite odprowadzanie ciepła i to bez potrzeby stosowania wentylatora.

Początek końca tradycyjnych PC? Test Zotac ZBOX ID92 Plus

Urządzenia te, oferują także bogaty wybór interfejsów, pozwalających na podłączenie zewnętrznych akcesoriów poprzez SuperSpeed USB 3.0, a także telewizorów czy monitorów za pomocą wejść HDMI i DisplayPort. Należy także wspomnieć o wbudowanych kartach sieciowych Gigabit Ethernet i 802.11ac. Zastosowanie ich przez producenta skutkuje wysoką prędkością transmisji przewodowej jak i bezprzewodowej.

ZOTAC ZBOX CI540 nano 2

Dzięki czterem konfiguracjom, każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Ci, którzy cenią energooszczędność wybiorą modele z APU AMD A6-1450 lub procesorem Intel Celeron N2930. Dla osób, które wymagają od sprzętu wysokiej wydajności, są wersje z procesorami 4-tej generacji Intel Core i3 4020Y lub Core i5 4210Y.

Cechy wspólne wszystkich konfiguracji to natomiast 4GB pamięci DDR3L i 64GB dysk SSD (2,5 cala).

"Wielu użytkowników potrzebuje całkowicie cichych komputerów np. przy produkcji muzyki, edycji materiałów wideo, odtwarzania multimediów czy przy innych wymagających zadaniach. Po wielu latach badań i rozwoju, inżynierom ZOTAC udało się stworzyć pasywny system chłodzenia doskonały dla mini-PC z procesorami 4-tej generacji Intel Core i3 i i5, który zapewnia satysfakcjonujący poziom hałasu i wydajności cieplnej " powiedział Carsten Berger, dyrektor ZOTAC International.

blog comments powered by Disqus
Cztery nowe mini-PC ZBOX od ZOTAC - pasywne chłodzenie i spora wydajność