PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

Targi IFA 2017 - Profesjonalne Monitory od Samsunga

Szybki spis treści
Targi IFA 2017 - Profesjonalne Monitory od Samsunga

Już w piątek rozpoczynają się targi IFA 2017. Przez sześć dni będziemy rozpieszczani nowościami ze świata technologii. Już dziś, kilka dni przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy, Samsung Electronics pochwaliło się swoimi produktami.

Czas zacząć IFA 2017!

Jedne z pierwszych zaprezentowanych na targach urządzeń to monitory od firmy Samsung. Mowa o trzech różnych modelach, które przeznaczone zostały do jednego celu - pracy profesjonalnej. Każdy z nich cechuje się mocną specyfikacją i dużą przestrzenią roboczą - najwydajniejsze z nich posiadają również zakrzywioną matrycę.

Konkurencja również nie próżnuje! Sprawdź monitory Philips - prosto z IFA 2017>>>

Monitory od Samsunga nadają się do pracy profesjonalnej.

Samsung Electronics przedstawił monitory CH89, CH80 oraz SH85. Urządzenia są wyposażone w interfejsy USB typu C, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się bezproblemową łącznością. Do tego dochodzi zoptymalizowana przejrzystość i wyjątkowe odwzorowanie kolorów. Dla ułatwienia pracy z monitorem, możemy bez strat jakości wyświetlać dokumenty i obrazu z mniejszych ekranów, np. ze smartfona. Na korzyść profesjonalisty działa dołączone do ekranu oprogramowanie - Easy Setting Box. To ono odpowiada za bezproblemowe, łatwe i szybkie dostosowywanie parametrów obrazu do naszych potrzeb.

Sprawdź nasz test telewizora 4K - LG również ma się czym pochwalić!>>>

Monitory Samsung mogą działać również w trybie pivotPrzy okazji wydania na rynek nowych modeli, Samsung postawił na wygodę pracy. Monitory oparte zostały na konstrukcji 3-stronnie bezramkowej, a więc zapewniają jeszcze większe pole robocze. Daje to dużo większą swobodę pracy, a przy tym poprawia jej wydajność. Otrzymujemy przydatne funkcje regulacji wysokości i odchylenia, profesjonaliści na pewno docenią również tryb pivot (monitor w orientacji pionowej). Za bezpieczeństwo pracy odpowiada natomiast Flicker Free oraz Eye Saver - technologie zapobiegające szkodliwym dla wzorku zjawiskom związanym z długotrwałą pracą przy monitorze.

Monitor Samsung to świetny pomocnik w biurze.Swoistym bonusem na targach IFA 2017 jest model CHG90. Samsung po raz pierwszy na świecie zastosował “system” rozszerzonej przestrzeni roboczej - oferuje szeroki, panoramiczny obraz o proporcjach 32:9. Oznacza to, że ten model, może z powodzeniem zastąpić dwa 27-calowe monitory ustawione obok siebie. Dodajmy do tego obraz HDR QLED i rozbudowaną łączność - jest na co czekać!


CH89CH80SH85
Rodzaj ekranuZakrzywiony (1800R)Zakrzywiony (1800R)Płaski
Wzornictwokonstrukcja 3-stronnie bezramkowakonstrukcja 3-stronnie bezramkowakonstrukcja 3-stronnie bezramkowa
Rozdzielczość (współczynnik proporcji)3440 x 1440 (21:9)1920 x 1080 (16:9)2560 x 1440 (16:9)
Wielkość34 cale27 cali23,8 cala, 27 cali
ZłączaUSB Type CUSB Type C; Daisy Chain (DP Out)USB Type C; Daisy Chain (DP Out)
ErgonomiaHAS / obracanie / odchylanieHAS / obracanie / przegub / odchylanieHAS / obracanie / przegub / odchylanie
WielozadaniowośćOprogramowanie Easy Setting Box; PBP / PIPOprogramowanie Easy Setting BoxOprogramowanie Easy Setting Box; PBP / PIP
blog comments powered by Disqus
Targi IFA 2017 - Profesjonalne Monitory od Samsunga