PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 15 Ekspresów ciśnieniowych do 1700 zł

IFA 2017 - Ultranowoczesne Monitory Philips!

IFA 2017 - Ultranowoczesne Monitory Philips!

Targi technologiczne IFA 2017 powoli się rozkręcają. Na jednym ze stanowisk ujrzymy wyjątkową nowość od firmy Philips, która została nafaszerowana rewolucyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Jesteście ciekawi, co to będzie? Czym zaskoczy nas holenderska marka? Zapraszam!

Tegoroczne targi odbiją się szerokim echem w przypadku Philipsa. Znana i popularna marka w naszym kraju zaprezentuje kilka ciekawych monitorów oraz telewizorów, które zaszokują niejednego marudera! Dotarły do nas informacje, że jedną z najciekawszych nowości holenderskich inżynierów będzie ultrapanoramiczny monitor (Philips 492P8)o rozdzielczości aż 49-cali o rozdzielczości 3840x1080 pikseli.

szokująca oferta philipsa

Szokuje jednak sam format, który wynosi 32:9! Producent tłumaczy, że jest to "połączenie" dwóch monitorów w jedną całość, która stanowić ma alternatywę dla osób wykorzystujących w swej pracy dwa osobne monitory. Całość daje nieziemski efekt.
 


Ranking najlepszych monitorów


nowości philipsa na ifa 2017

Co ciekawe, ów monitor wykorzystuje standard USB typ C, który otwiera przed nami szereg możliwości, m.in.: możliwość podłączenia laptopa z Windows 10 lub MacBooka poprzez wspomniany hub USB. Stacja dokująca w monitorze? Tego jeszcze nie było w przypadku Philipsa! Co więcej, nie będzie to jedyna nowość od tej firmy, bowiem czeka nas jeszcze premiera 43-calowego monitora z serii Momentum, Philips 436M6VBPAB. Został on wyposażony w unikatowy system podświetlenia - Philips Ambiglow oraz technologię HDR

wysokiej klasy monitor

Kolejną nowością jest niewielki, bo jedynie 32-calowy monitor(Philips 328P8K) o przeogromnej rozdzielczości 8K - 7680x4320 pikseli. Model ten charakteryzuje się niezwykłą szczegółowością generowanego obrazu, który zadowoli najbardziej wymagających grafików oraz projektantów CAD. Cena? Dostępność? Tego niestety dowiemy się w nieco późniejszym terminie. Gdy tylko berlińskie targi rozkręcą się na dobre, z pewnością jeszcze powrócimy do tegoż tematu! Tymczasem, zapraszam Was do komentowania i odwiedzenia naszego forum!

blog comments powered by Disqus
IFA 2017 - Ultranowoczesne Monitory Philips!